Vonkajšia dlažba mozaika z kameňa

Prírodný kameň prinesie do vášho domu energiu z prírody. Premýšľate o vonkajšej dlažbe z prírodného kameňa? Alebo sa vám páčia mozaikové dlažby? Vonkajšia dlžba z kameňa ponúka aj túto populárnu kombináciu.

Vonkajšia dlažba mozaika z kameňa

Ak ste sa rozhodli pre originálny prírodný kameň, platí pri ňom, že sa považuje za jeden z najpevnejších materiálov. Ďalšou jeho výhodou je aj to, že patrí medzi najodolnejšie materiály. Práve preto je rozhodne vhodnou voľbou pre váš vjazd k domu, pochôdzkové chodníčky na záhradu, na terasu aj pod pergolu. Prírodný kameň to svojimi vlastnosťami len potvrdzuje. Navyše ponúka rôzne dizajnové riešenia. Z príjemného a elegantného vzhľadu vyžaruje teplo a pohoda. Kameň je vďaka svojej životnosti a odolnosti bezkonkurenčný v porovnaní s ostatnými materiálmi ako zámkovou dlažbou, keramikou či drevom.

Vonkajšia dlažba z kameňa má ďalej nádhernú kresbu a originálne zafarbenie. Jej ďalšie skvelé vlastnosti sú mrazuvzdornosť, oteruvzdornosť, je jednoduchá na údržbu, má farebnú stálosť, pôsobí honosne, má elegantný vzhľad, vydrží vyššiu záťaž a môže byť aj protišmyková. Zahŕňa rôzne pravidelné aj lámané tvary a povrchy.

Kamenná dlažba pristane vonkajšej terase, na ktorej je možné vytvoriť atypickými tvarmi aj realizáciu mozaík. Vhodným kameňom pre vonkajšiu dlažbu je andezit, travertín, gneis v povrchovej úprave, ako je hrubé brúsenie či kefovanie.

Mozaika navyše bude vždy pôsobiť nadčasovo a originálne!

Výber kamennej mozaiky na vonkajšiu dlažbu v Kameň Slovakia

Vyberajte v našom e-shope množstvo druhov a prevedení kameňa vhodného na pokládku vonkajšej dlažby