Gneis G85 obklad / dlažba

Gneis G85 obklad / dlažba

Nepravidelný štiepaný prírodný kameň gneis obklad. Jedná sa o mäkší materiál, preto je vhodnejší na obklady, interiérové aj exteriérové, kamenné ploty, kameň na sokel, kameň na krb. Každý fasádny obklad či obklad sokla získa vďaka tomuto kameňu jedinečnosť. Vyniká svojou štruktúrou a farebnosťou. Vďaka obsahu krištáľov sa jemne trblieta. Netreba zabúdať na to, že kameň je prírodný materiál a jeho štruktúra a farebná heterogénnosť je prirodzenou vlastnosťou kameňa. Kameň gneis je potrebné naimpregnovať.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, gneis

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
Gneis G85 Extra - obklad / dlažba
Produkt:
Farba:
Hrúbka v cm:
Priemer v cm:
Hmotnosť MJ v kg:
Balenie:
MJ:
Predaj skončil
S01061085
Gneis G85 obklad / dlažba
Produkt:
Obklad drobný
Farba:
Šedá
Hrúbka v cm:
1-2
Priemer v cm:
10-30
Hmotnosť MJ v kg:
36
Balenie:
25 m2
MJ:
m2
 
11,50
bez DPH 9,58 €
Kúpiť
S02062585
Gneis G85 Normal - obklad / dlažba
Produkt:
Obklad/dlažba Normal
Farba:
Šedá
Hrúbka v cm:
2-3
Priemer v cm:
20-40
Hmotnosť MJ v kg:
48
Balenie:
30 m2
MJ:
m2
 
16,00
bez DPH 13,33 €
Kúpiť

Prírodný kameň gneis je vďaka svojej šedej farbe ideálny do väčšiny priestorov. Nepravidelný tvar kameňa sa hodí do exteriéru, ale rovnako dobre zapadá aj do interiéru v štýle drsných hôr a čistej prírody. Gneis najviac vyniká na väčšom priestranstve, kde ho vhodne dopĺňa zelený porast. Tento prírodný kameň je vďaka svojej prírodnej šedej farbe ľahko kombinovateľný aj s inými druhmi kameňa. Okrem kameňa, príjemnú kombináciu tvorí aj s drevom.