Rustikálne kúpeľne plné kameňa

Rustikálne kúpeľne plné kameňa

Prírodný kameň, môžeme nalepiť kamkoľvek aj napríklad do sprchovacieho kúta či okolo vane. Jedná sa totiž o prírodný materiál, ktorý je odolný a vhodný ako obklad do kúpeľne.

Obklady a dlažby do kúpeľne z kameňa máme v tej najvyššej kvalite, ale zároveň za prekvapivo výhodnú cenu! Prírodný kameň je materiál, ktorý podčiarkne luxus a zároveň pôsobí prirodzene.

Rustikálny štýl je vždy záväzkom úzkeho spojenia s prírodou. Preto sa aj v rustikálnych kúpeľniach budete stretávať ako s hlavnými prvkami s drevom a kameňom. V takto navrhovaných miestnostiach sa budete vždy cítiť ako v lone prírody, nepochybne uvoľnene a príjemne, pri pokojnom posedení vo vani, ktorá vám zaistí tú správnu relaxáciu.

Kamenné podlahy a obklady v kúpeľni

Rustikálna kúpeľňa je jednoducho prostredie, ktoré dokáže vytvoriť veľmi príjemnú atmosféru, a to relatívne ľahko. Je to priestor, kde si naplno môžete vychutnať chvíľky osamote ponorení vo vani s množstvom peny, obklopení dreveným nábytkom, kameňom ako obložením na stene a s kamennými podlahami, ktoré svojou atmosférou skvele dotvárajú celkový štýl.

Luxusné obklady z kameňa

Prírodný kameň je zároveň aj prirodzený materiál šetrný k životnému prostrediu, vyzerá moderne a luxusne zároveň. Kameň je navyše materiál s dlhou životnosťou a bežne k získaniu.

Obloženie stien kameňom

Existuje veľa spôsobov ako ho v kúpeľni aplikovať. Môžete z neho vytvárať očarujúce dekorácie na podlahe, skvelo vyzerajúce obloženie stien alebo vyvýšený stupeň pod vaňou. V správnom prevedení je možné ho použiť aj ako obklad okolo vane, ktorý dodá kúpeľni elegatný a luxusný vzhľad.

Kameň v exteriéri

Nezabudnite ani na exteriér, ak máte záhradnú sprchu, kameň sa v nej bude priamo skvele vynímať. Takisto nie je prirodzenejšieho materiálu pre výstavbu kúpacieho záhradného jazierka, ako je kameň.

Stále viac našich zákazníkov vyhľadáva prírodný kameň práve do kúpeľne. Ruka v ruke s modernými trendami, a zároveň tak nadčasový a trvácny. Či už ho umiestnite na steny alebo zvolíte len doplnkový dekor v podobe obkladu okolo vane, vytvoríte si z kúpeľne svoj príjemný odpočinkový priestor.

Prírodný kameň ideálny do kúpeľne: