E-mail:
Heslo:

Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Váš e-mail:

Zabudnuté heslo.

Na Vašu e-mailovú adresu boli úspešne odoslané prihlasovacie údaje.

Rustikálne kúpeľne plné kameňa

Rustikálne kúpeľne plné kameňa

Prírodný kameň, môžeme nalepiť kamkoľvek aj napríklad do sprchovacieho kúta či okolo vane. Jedná sa totiž o prírodný materiál, ktorý je odolný a vhodný ako obklad do kúpeľne.

Obklady a dlažby do kúpeľne z kameňa máme v tej najvyššej kvalite, ale zároveň za prekvapivo výhodnú cenu! Prírodný kameň je materiál, ktorý podčiarkne luxus a zároveň pôsobí prirodzene.

Rustikálny štýl je vždy záväzkom úzkeho spojenia s prírodou. Preto sa aj v rustikálnych kúpeľniach budete stretávať ako s hlavnými prvkami s drevom a kameňom. V takto navrhovaných miestnostiach sa budete vždy cítiť ako v lone prírody, nepochybne uvoľnene a príjemne, pri pokojnom posedení vo vani, ktorá vám zaistí tú správnu relaxáciu.

Kamenné podlahy a obklady v kúpeľni

Rustikálna kúpeľňa je jednoducho prostredie, ktoré dokáže vytvoriť veľmi príjemnú atmosféru, a to relatívne ľahko. Je to priestor, kde si naplno môžete vychutnať chvíľky osamote ponorení vo vani s množstvom peny, obklopení dreveným nábytkom, kameňom ako obložením na stene a s kamennými podlahami, ktoré svojou atmosférou skvele dotvárajú celkový štýl.

Luxusné obklady z kameňa

Prírodný kameň je zároveň aj prirodzený materiál šetrný k životnému prostrediu, vyzerá moderne a luxusne zároveň. Kameň je navyše materiál s dlhou životnosťou a bežne k získaniu.

Obloženie stien kameňom

Existuje veľa spôsobov ako ho v kúpeľni aplikovať. Môžete z neho vytvárať očarujúce dekorácie na podlahe, skvelo vyzerajúce obloženie stien alebo vyvýšený stupeň pod vaňou.

Kameň v exteriéri

Nezabudnite ani na exteriér, ak máte záhradnú sprchu, kameň sa v nej bude priamo skvele vynímať. Takisto nie je prirodzenejšieho materiálu pre výstavbu kúpacieho záhradného jazierka, ako je kameň.