Interiérový obklad na stenu: Aký kameň si vybrať

Prírodný kameň sa ako stavebný materiál používa už po stáročia, a to nielen kvôli svojim vizuálnym vlastnostiam, ale aj kvôli svojej odolnosti a všestrannosti – prírodný materiál môže mať rôzne tvary a veľkosti a môže byť dokončený rôznymi spôsobmi.

Interiérový obklad na stenu: Aký kameň si vybrať

Ilustračný obrázok

Mýlili by ste sa, keby ste si mysleli, že kamenný obklad je len pre vonkajšie steny. Keď sa kamenný obklad začlení do iných priestorov, ako je táto obývacia izba, môže každý interiér získať elegantný formálny vzhľad.

obkladové panely s 3D vzhľadom

Ako alternatívu k použitiu hladkého obkladu je možné použiť kamenné obkladové panely s 3D vzhľadom na vytvorenie ohromujúceho viditeľného efektu, ktorý je vizuálne príťažlivý aj funkčný. Berte na vedomie, že budete musieť priniesť zdroj osvetlenia, ktorý vytvára tiene, aby pomohol zlepšiť vzhľad kamennej steny.

Kamenná tapeta

OCEAN BLACK kamenná tapeta/luxusné obklady/kamenná dýha

Kamenná tapeta je pre svoju príťažlivú eleganciu a schopnosť vytvárať výrazné vzory veľmi vyhľadávaný prvok interiérovými dizajnérmi a dekoratérmi. Veľkoformátový obklad z kameňa do interiéru je fantastickou voľbou pre každého majiteľa domu z hľadiska estetiky a budúcej pridanej hodnoty nehnuteľnosti.

Brickstone WAVE BS98 kamenný tehličkový obkladObklad stien v kúpeľni

Brickstone WAVE BS98 kamenný tehličkový obklad

Obklad stien v kúpeľni

Tehličkový obklad z kameňa je nápadným doplnkom každej kúpeľne. Bez ohľadu na to, kam ho v kúpeľni umiestnite, bude fungovať.

Panel ANDARA ZP88 obkladový panel/luxusné obklady z kameňa

Panel ANDARA ZP88 obkladový panel/luxusné obklady z kameňa

Čierny dizajn kamenného obkladu stien nikdy nevyjde z módy a bude aj naďalej obľúbenou voľbou medzi majiteľmi domov po mnoho rokov. Okrem toho môžu byť steny s čiernymi obkladovými panelmi použité na zdôraznenie akejkoľvek farebnej schémy vo vašom interiéri, okrem toho, že mu dodajú nadčasový vzhľad. Určite si však vyberte taký s ostrými hranami, ktorý váš domov dôkladne zmodernizuje a dodá nádych čiernej krásy.

Každý obklad z prírodného kameňa je jedinečným výtvorom. Ich trvanlivosť je vynikajúca a nedotknutý vzhľad je bezkonkurenčný. Obklad na stenu je teda krásnym kúskom prírodného kameňa, ktorý dokáže úplne zmeniť vzhľad akéhokoľvek interiéru.