Ako môžu prírodné dlažobné kamene zmeniť vašu terasu

Či už hľadáte rýchle riešenie alebo chcete kompletne prerobiť svoju vonkajšiu terasu, prírodné dlažobné kocky môžu byť to pravé!

Kamenná dlažba na terasu Kameň Slovakia

Kamenná dlažba na terasu Kameň Slovakia

Prijatie nedokonalej krásy sa stalo významným trendom v dizajne vonkajšej krajiny a interiérov, pretože sa snažíme cítiť hlbšie spojenie s prírodou. Prírodné materiály sa výrazne hodia k tomuto trendu vďaka svojim jemným nepravidelnostiam a variáciám.

Prírodná kamenná dlažba na terasu ponúka množstvo funkcií; od rozšírenia vášho vonkajšieho obytného priestoru až po vytvorenie ústredných bodov vo vašej záhrade. Krása prírodných dlažobných kameňov spočíva v tom, že každý je jedinečný vďaka prirodzenej variabilite farby a štruktúry.

S množstvom vysokokvalitných dlažobných kociek a dlažieb, z ktorých si môžete vybrať, je dôležitý výber toho správneho, ktorý bude vyhovovať vám a vášmu priestoru. Pozrite sa na náš sortiment prírodnej kamennej dlažby, aby ste si mohli byť istí, že ste si vybrali správne.

Dlažobné kamenné kocky Žula

Dlažobné kamenné kocky Žula

Druhy dlažieb na terasu z prírodného kameňa

Prírodná dlažba na terasu Vápenec

Dlažba z prírodného Vápenca je mimoriadne odolná a je dostupná v rôznych krásnych farbách a odtieňoch. Vápenec je mimoriadne všestranný materiál, ktorý možno použiť takmer v akejkoľvek oblasti podľa vášho výberu; od príjazdových ciest a terás po nádvoria a chodníky. Jednou z hlavných výhod Vápenca je jeho nekĺzavý povrch, ktorý sa hodí na miesta, ktoré sú náchylné na navlhčenie, napríklad okolo bazénov a vodných prvkov.

Prírodná dlažba na terasu Vápenec

Dlažba na terasu Vápenec - ilustračný obrázok

Bridlica

Bridlica je robustný prírodný kameň, ktorý je dostupný v sýtych farbách. Bridlica je extrémne odolná voči prasklinám, má dlhú životnosť aj v náročných podmienkach a časom nevybledne. Dlažba na terasu z prírodnej bridlice je mimoriadne nenáročná na údržbu a je ideálna pre tých, ktorí milujú elegantnú a štýlovú estetiku. Bridlicová dlažba je mimoriadne odolná voči škvrnám, vďaka čomu je ideálnou voľbou pre terasy určené na stolovanie a zábavu.

Bridlica SUNSET B59 obklad / dlažba

Bridlica SUNSET B59 obklad / dlažba

Krásna rustikálna bridlicová dlažba kombinuje odtiene modrej a čiernej so žiarivým zlatom, meďou a bronzom, čím vytvára pozoruhodný a jedinečný prírodný dizajn terasy. Jesenná farebná paleta farieb tejto bridlicovej dlažby sa hodí k elegantným záhradným dizajnom. Týka sa to najmä iných prírodných materiálov, ktoré sa zvyčajne vyskytujú vo vonkajších priestoroch, ako je drevený nábytok, tehlové steny, štrkové chodníky a stromy či trávnik.

V Kameň Slovakia vieme ako na terasy z prírodného kameňa

Prírodné dlažobné kocky alebo formátované dlažby sú mimoriadne všestrannou, robustnou a elegantnou voľbou pre akékoľvek vonkajšie použitie. Pre viac inšpirácií, ako zakomponovať dlažbu z prírodného kameňa do vášho vonkajšieho priestoru, navštívte našu predajňu kameňa.