Filter

Farba

Frakcia v cm

Frakcia v mm

Obsah v litroch

Použitie

Farba

Frakcia v cm

Frakcia v mm

Obsah v litroch

Použitie

Dekoračné kamene do záhrady - štrky

Dekoračné kamene - Štrk je vhodný do okrasných záhrad má široké využitie. Realizácie z prírodného kameňa tohto druhu sú veľmi jednoduché. Dekoračné štrky sú balené v 25 kg vreciach.

Dekoračné štrky od nás spestria každú záhradu. Štrky ponúkame v mnohých farbách a frakciách.

Dekoračné štrky sú drvené, triedené a okruhliaky omieľané kamienky vo frakciách od 5 do 100 mm. Sú vhodné ako dekorácia v okrasnej záhrade pri úprave záhonov, skaliek, jazierok, vysypávanie chodníkov, ale aj v interiéri, kvetináčoch a pod. Používajú sa ako alternatíva alebo doplnok k mulčovacej kôre a farbeným štiepkam. Prírodné kamene sú hygienycky nezávadné a preto sú vhodné aj napr. do akvárií.

Ozdoba vašich príjazdových ciest a záhrad

Okrasný štrk vykúzli na vašej skalke skvelú štruktúru, ktorá bude pripomínať skutočnú skalu. Dekoračné kamene a okrasný štrk dodajú nový lesk aj vašej príjazdovej ceste.

Dekoračné kamene do záhrady - štrky

Dekoračný štrk pre vašu záhradu

Ozdobné kamene, štrk a dekoratívne štrky sú ideálnou možnosťou, ako oživiť a doplniť záhradnú architektúru. S ich pomocou ľahko a efektívne vytvoríme chodníčky, doplníme kamennú dlažbu, japonskú záhradu aj okrasnú skalku.

Kde sa dajú dekoračné štrky použiť

Štrky sa hodia tiež pre vytváranie cestičiek a neodmysliteľne patria k vodným plochám a záhradným vodopádom. Ďalšou možnosťou je obsypávanie stromov, kríkov alebo rastlín. Drobné štrky využijeme na obsypanie izbových rastlín a bonsajov aj v interiéri.