Originál v každom kuse - obklady a dlažby z kameňa

Z kameňa sa stavia odpradávna, tento materiál sa ale nebráni ani modernému použitiu a jeho obľuba rastie. Kameň totiž pôsobí nadčasovo a na rozdiel od jednotných prefabrikovaných výrobkov má stále svoj ​​nezameniteľný charakter. Každý jeho kus je originálom a navyše ho možno dobre kombinovať s inými materiálmi.

Extrémna tvrdosť kameň predurčuje pre použitie pri obkladaní stien, schodísk, krbov alebo bazénov, ale rovnako funkčný je v úlohe dlažby. V takýchto aplikáciách je tento materiál prakticky nezničiteľný. Exteriéry domu kameň ozvláštni práve vďaka svojej jedinečnosti, či už je použitý ako vonkajšia dlažba alebo vonkajší obklad. Ušľachtilý vzhľad kameňa ale môže byť aj veľmi atraktívnym prvkom vnútorných priestorov bytov a rodinných domov.

Prírodný kameň pre najrôznejšie využitie ako v exteriéroch, tak vo vnútri stavieb ponúka vo svojej sieti predajní spoločnosť Kameň Slovakia

obkladové pásiky z kameňa

Sortiment, ktorý uspokojí každého

Každý kameň má za sebou milióny rokov zrenia v hlbinách zeme, aj preto sa podľa lokality jeho rôzne druhy líšia svojím nezameniteľným charakterom. Z ponuky si zákazník môže vybrať ako kamene nepravidelných tvarov, tak rezaný formátovaný kameň alebo efektné a praktické obkladové pásiky.

Spoločnosť Kameň Slovakia svojim zákazníkom poskytuje služby od návrhu použitia prírodného kameňa, jeho predaj až po realizačné konzultácie.

Vďaka predpredajnej konzultácii odborníci spoločne so zákazníkom doriešia všetky otázky od množstva a druhu požadovaného kameňa cez technologický postup aplikácie až po výber špeciálnych mált, škárovacích hmôt a lepidiel a následnú dopravu zakúpeného materiálu.