Kameň do interiéru

Kameň už dávno nepatrí len do záhrady. Čoraz častejšie si ho púšťame aj do interiéru. Kvôli unikátnosti každého jedného prírodného kameňa, interiér, v ktorom kameň použijeme, oživí a nadchne nejedného návštevníka. 

Obklad obývačky

Kde v interiéri využiť kameň?

V interiéri sa kameň využíva ako obklad krbov, stien či dekoračných stĺpikov. Okrem obkladu je prírodný kameň výborným riešením aj interiérovej dlažby či unikátnych schodov v interiéri.  

Dlažba z kameňa je výhodné riešenie, pretože okrem estetického hľadiska plní aj funkčné hľadisko. V prípade podlahového vykurovania sa dlažba z kameňa nespráva ako tepelný izolant. Čiže keď teplo prijme, následne ho odovzdáva do priestoru

Kameň do obývačky

Aký kameň sa hodí do interiéru?

Každému interiéru pristane prírodný kameň. Či už máte bývanie v minimalistickom štýle, kedy vám interiér doladia presné, čisté línie travertínu

Alebo radšej preferujete rustikálne prvky vo vašom interiéri, kde členitý povrch kameňa Rock face dodá interiéru ten správny drsný „look“. Stačí nájsť ten správny kameň, ktorý bude ladiť s vašim štýlom bývania a „voliá“ trendy bývanie je na svete.

Obklad z kameňa na terase