Nádherné gabiónové nápady pre záhradu a dom

Gabióny prešli dlhú cestu od čias, keď sa používali najmä na stavebné účely. Už nejaký čas sú gabiony veľkým hitom na záhradných výstavách a dostali sa na jednu z popredných priečok v trendoch dekorácií. Tu je niekoľko nápadov na gabiony pre váš dom a záhradu.

Gabiónová lavica

Gabiónová lavica

Nájsť tú dokonalú lavičku pre vašu záhradu môže byť poriadna výzva. Použitie hladkých kameňov vo svetlej farbe vytvára prirodzený dizajn. Pridajte niekoľko vankúšov a krásny kvetinový záhon s osvetlením je na svete. Takáto nádherná gabionová lavica je vhodná aj do tých najmodernejších záhrad.

Gabióny ohnisko

Gabiónové ohnisko a gril

Gabiónové ohnisko a gril

Nie je nič krajšie, ako sa stretnúť s priateľmi pri ohni a grile a užiť si spoločný večer. Gabiónové ohniská sú dokonalým riešením. Nielenže sú esteticky príjemné, ale sú aj vysoko funkčné a ekonomické. Použitie akéhokoľvek kamenného / skalného materiálu je obmedzené len vašou predstavivosťou.

Gabióny ako kvetináče pre rastliny

Gabióny ako kvetináče

Gabióny ako kvetináče pre rastliny

Ak máte malý pozemok, môže sa vám zdať, že okrasnú záhradu si nikdy nevytvoríte. Našťastie gabióny ponúkajú riešenie práve na to! Od okrasných kvetináčov až po gabiónové múriky vysadené kvetmi, to všetko môžete robiť s gabiónmi.

Gabiónový plot

Štýlový predný gabiónový plot

Gabiónový plot je typ plotu vyrobený z veľkých sieťových košov naplnených kameňmi. Gabiónový plot vždy vyzerá odolne a dodá vašej záhrade punc osobnosti.

Vyberajte kameň na gabióny z našej ponuky: