Záhradná a terasová dlažba

Čo sa vám vybaví, ak sa povie kamenná dlažba? Originálny vzhľad, odolnosť, trvanlivosť a kvalita. Ak chcete niečo výnimočné na svoju terasu, tak práve pre vás je terasová dlažba z kameňa ako stvorená.

Záhradná a terasová dlažba

Zaujíma Vás aká terasová dlažba sa hodí pre váš priestor alebo chcete stavať terasu svojpomocne a zaujímate sa o  ako na to? Páči sa Vám terasa z kameňa a hľadáte prírodný kameň na terasu? Naštívte našu predajňu kameňa, kde si vyberiete všetko potrebné pre stavbu kamennej terasy.

Prírodný kameň patrí k najobľúbenejším materiálom v záhradnej architektúre. 
Záhradná dlažba z kameňa rozžiari vašu záhradu a okolie domu.

Kvarcit K21 obklad / dlažba

Obľúbená kamenná dlažba vhodná okolo bazéna aj na vytvorenie kamennej terasy.

Travertín Antik ATR22 mozaika - obklad / dlažba

Kamenná mozaika s Antickou úpravou príjemnou na dotyk. Svojou neutrálnou farbou vynikne ako dlažba na terasu, ktorá sa dá jednoducho skombinovať s ostatnými farbami v exteriéri.

Kamenné materiály na terasovú dlažbu

Pri pokládke kamennej dlažby na terasu a do záhrady je možné kameň kombinovať s ďalšími materiálmi a vytvárať rôzne farebné a tvarové mozaiky, ale je potrebné myslieť aj na ich vlastnosti a chovanie materiálu v odlišných klimatických podmienkach.

Výhodou kameňa je jeho univerzálnosť, nemusíte sa viazať len na klasické štvorce a pásy, ale môžete použiť aj nepravidelné kamenné variácie alebo kombinácie materiálov a farieb, ktoré dodajú vašej terase a záhrade na originalite.

Kompaktný dizajn celej záhrady

Vonkajšia terasová dlažba, ktorú u nás nájdete môžete zladiť aj s ostatnými prvkami v záhrade ako sú šľapáky, palisády či jednotlivé solitéry do trávnika, ktoré umožnia vytvoriť kompaktnú záhradu. 

Vyberajte záhradnú a terasovú dlažbu z našej ponuky

Nepravidelný štiepaný prírodný kameň andezit je vhodný ako terasová dlažba či dlažba do záhrady. Je vhodným riešením na vytvorenie príjazdových ciest a rôznych chodníkov v záhrade. 

Takáto terasová dlažba v exteriéri nepotrebuje žiadnu údržbu a svojim tvarom aj dizajnom dodá terase na jedinečnosti.

Šľapáky do trávy slúžia najmä na vybudovanie chodníkov a prírodných cestičiek v záhrade. Využívajú sa hlavne v záhradnej architektúre pre rôzne typy okrasných záhrad.