Dlažba okolo bazéna musí byť predovšetkým mrazuvzdorná a bezpečná

Pri dlažbe okolo bazéna musíme okrem estetického hľadiska sledovať hlavne bezpečnosť. Dlažba by mala byť protišmyková, aby sa obmedzila možnosť pošmyknutia rovnako aj mrazuvzdorná. Ponúka sa viacero materálov, ale veľmi obľúbená a na pohľad atraktívna je vonkajšia dlažba okolo bazéna z kameňa.

Dlažba okolo bazéna musí byť predovšetkým mrazuvzdorná a bezpečná

Ilustračný obrázok

Vonkajšia dlažba z kameňa je ideálnym materiálom okolo bazéna. Jej povrch je prirodzene protišmykový a máte na výber viacero tvarov a druhov kameňa. Priestor okolo bazéna môžete zjednotiť s ďalšími spevnenými plochami - terasou, chodníkmi alebo príjazdovou cestou.

Vonkajšiu dlažbu z kameňa využijete na terasy, zimné záhrady a okolie bazénov. Povrch dlažby je protišmykový, ideálny do miest, kde by na mokrej podlahe mohli deti aj dospelí spadnúť. Dlažba z kameňa je stálofarebná a odolná voči UV žiareniu. Jej povrch sa veľmi ľahko čistí a nie je náročný na údržbu (po správnej impregnácií). Dlažba je mrazuvzdorná a odolná voči chemickým látkam (za predpokladu správneho ošetrenia kameňa).

Travertín vonkajšia dlažba na terasu

Vonkajšia travertínová dlažba

Dlažba z prírodného kameňa travertín. Je vhodná ako vonkajšia aj vnútorná dlažba aj ako obklad. Mozaikový formát dlažby umožňuje realizovať rôzne vzory pokládky a každý priestor je tak jedinečný.

 Ak si nie ste istí, aká dlažba je pre vašu záhradu tá najvhodnejšia, aká sa bude hodiť k domu a štýlu záhrady, môžete si všetko prezrieť v nasej predajni kameňa Kameň Slovakia. Viac informácií o kamennej dlažbe, bohatú fotogalériu referencií a množstvo inšpirácie nájdete rovnako na našom e-shope.

Vyberajte mrazuvzdorné dlažby na terasu a okolo bazéna v Kameň Slovakia.

Inšpirujte sa v našom e-shope alebo na predajni množstvo druhov a prevedení kameňa vhodného na pokládku dlažby nielen okolo bazéna.