Kamenný obklad na dom zaujme svojím vzhľadom i vlastnosťami

Hľadáte kvalitný obklad, ktorý vás nadchne svojím vzhľadom a súčasne vynikne aj vlastnosťami a dlhou životnosťou? Potom sa zamerajte na kamenné obklady, ktoré sú určené aj pre tých najnáročnejších z vás. Vďaka svojim vlastnostiam a modernému dizajnu sú už niekoľko rokov jasnou voľbou mnohých dizajnérov a architektov. Obklad z prírodného kameňa na dom neomrzí a odolá tým najnáročnejším prírodným vplyvom.

Kamenný obklad na dom

Záujem o využitie prírodných stavebných materiálov neustále rastie. Dôkazom toho je práve kamenný obklad, s ktorým sa čoraz častejšie stretnete vo vnútorných aj vonkajších priestoroch rôznych stavieb. Kamenné obklady zdobia fasády rodinných domov, interiéry luxusných kúpeľní, obloženie krbov, svoje miesto majú aj v hoteloch, baroch a iných komerčných priestoroch.

Kamenný obklad sa dopĺňa s drevom a ďalšími prírodnými materiálmi, rovnako vynikne aj v kombinácii s kovom, sklom alebo betónom. Nezáleží na tom či staviate koncepciu svojho domu v rustikálnom štýle, alebo naopak v minimalistickom modernom dizajne. Prirodzená štruktúra kameňa zaujme v každom priestore. Ponuka kamenných obkladov je pritom obrovská, a tak si vyberiete z rôznych druhov kameňa (mramoru, bridlice, travertínu a ďalších) aj tvarov a reliéfov.

Kameň - luxus medzi obkladovými materiálmi

Kamenný obklad sa právom radí medzi najkvalitnejšie a najluxusnejšie obkladové materiály vôbec. Vyrába sa z vysoko odolného prírodného kameňa, ktorý má dlhú životnosť, je príjemný na dotyk, ľahko sa udržiava a zachová si luxusný vzhľad po dlhé roky.Príďte si do našich predajní vybrať nielen kamenný obklad na fasádu domu, 
ale aj interiérové kamenné obklady a dlažby či dekorácie do záhrady.