Mozaikový obklad do kuchyne - objavte nový mozaikový Rock Face z travertínu

Nie je mozaika ako mozaika. Mozaikový obklad do kuchyne môže každému z nás evokovať rôzne typy obkladu – od klasických mini štvorčekových kachličiek či umeleckej mozaiky, až po klasické kamenné mozaikové obklady. A práve kombinácia mozaiky a unikátnych textúr prírodného kameňa môže premeniť aj vašu kuchyňu na charizmatický priestor, ktorý nebudete chcieť opustiť. 

Mozaikový obklad do kuchyne - ilustračný obrázok

Tento rok ste si v našej ponuke iste všimli množstvo noviniek – okrem iného aj Rock Face mozaikový obklad. Rock Face bol vždy svojim dizajnom najbližšie k surovému prírodnému kameňu, pričom zachováva jeho prirodzený kamenný vzhľad, jedinečné textúry a nezameniteľný šmrnc. Mozaikový obklad Rock Face môžeme označiť aj ako „uhladenejšieho brata“ klasického Rock Face obkladu. Pozostáva z pásov v troch rôznych výškach – 7,5 cm, 15 cm a 22,5 cm, ktoré sú ukladané do mozaiky pripomínajúcej obkladové panely. 

Pohľadová strana mozaikového obkladu má zachovanú plastickú kamennú podobu, vďaka čomu je na prvý pohľad jasné, že sa jedná o prírodný materiál. Ruka v ruke so súčasnými trendmi, nájdete tento mozaikový obklad v našej ponuke v 4 prírodných farbách – hnedá, zlatá, modro-sivá a piesková.

Mozaikový obklad Coffee RF55

Tento príjemný obklad do kuchyne či jedálne v odtieňoch bielej kávy je ideálnym doplnkom, ktorý priestoru dodá luxusný nádych. Mozaikový štýl zachováva tú pravú rovnováhu medzi divokosťou prírodného kameňa a uhladenosťou mozaiky.

Mozaikový obklad Honey RF26

Hrejivé medové odtiene tohto obkladu naplnia teplom každú miestnosť aj v studenších mesiacoch. Jeho unikátna kamenná štruktúra výborne pasuje k nábytku z bukového, smrekového či dubového dreva. 

Mozaikový obklad Blue Sky RF73

Milovníkov sivých, antracitových či do biela ladených interiérov poteší tento sivo-modrastý mozaikový obklad. Jeho unikátne sfarbenie sa hodí aj do industriálne ladeného interiéru, no zároveň si zachováva charizmu a originalitu, ktorú u betónových obkladov rozhodne nenájdete.

Mozaikový obklad RF22

Neutrálne pieskové odtiene tohto obkladu skvele zapadnú do kuchyne a interiérov v minimalistickom japandi štýle, ktorý je typický prírodnými farebnými tónmi. 

Vneste do svojho interiéru nezameniteľný štýl s našimi novými mozaikovými obkladmi – či už sa rozhodnete pre doplnkový obklad do kuchyne, jedálne či chodby – s travertínovou Rock Face mozaikou nikdy neurobíte krok vedľa.