Filter

Produkt

Farba

Hrúbka v cm

Výška v cm

Dĺžka v cm

Kamenné obklady a dlažby formátovaných rozmerov

Takto formátovaný obklad / dlažba z prírodného kameňa je vhodný na vonkajšie obklady a dlažby, fasádne obklady, interiérové kamenné obklady a dlažby, kamenné ploty, kameň na sokel, obklad krbu a podobne.

Prírodný obkladový kameň Gneis, poznáme ho ako aj Rula je tvárny a veľmi dobre sa opracúva. Je zlatohnedej farby. Využíva sa najmä ako obklad v exteriéri aj v interiéri.

Prírodné obklady z kameňa sú vhodné ako interiérové obklady aj exteriérové vonkajšie obklady.
Interiérové kamenné obklady majú ideálne tvary, štruktúra povrchu a prírodná farebnosť Vám zabezpečia širokú a neobmedzenú možnosť ich využitia. Použitím týchto obkladov získa Váš interiér i exteriér príjemný a jedinečný vzhľad. Kamenný obklad do interiéru zaistí Vášmu domu osobitný rustikálny dizajn.

Travertínová dlažba nielen okolo bazéna

Travertín sa prevažne používa ako obklad a dlažba v interiéroch, exteriérová dlažba okolo bazénov alebo napríklad ako obklad fasád domov a vďaka novým technológiám sa stal aj cenovo dostupným.

Obľúbeným dekoračným materiálom je mramor

Má krásnu prírodnú kresbu, možno ho výborne leštiť, neznesie veľkú záťaž, ale má veľmi nízku nasiakavosť. Môžeme použiť brúsené či leštené dosky alebo rezané obkladové mozaiky. Pre obklady stien možno lícnu stranu ponechať hrubú a vyvolať tak dojem kamenného muriva.

Obklad do obývačky - kamenný obklad na stenu
Kameň do kuchyne - kamenná dlažba do interiéru