Kamene na záhrade - moderný štýl záhrady

Či už len zariaďujete jazierko na záhrade alebo celú záhradu. Využiť môžete rôzne záhradné dekorácie, ale  prírodné kamene, ktoré váš pozemok na úplne inú úroveň.

Kamene do skalky a okrasnej záhrady

Dekoračný kameň solitér môže mať v záhrade veľa funkcií. V prvom rade je to samozrejme estetický prvok, dekorácia a doplnok záhradnej kompozície. Vzhľadom k jeho veľkosti môže slúžiť aj na posedenie alebo dokonca na ležanie v letných dňoch. Najlepšie sa však kameň v záhrade hodí k vodným plochám, predovšetkým prírodným jazierkam.

Kamene v záhrade prinášajú na ňu úplne nový pohľad. Aj na Slovensku sa využívajú v poslednej dobe častejšie. Niet sa čomu diviť, pretože sa jedná sa o krásny prírodný a originálny doplnok. Kamene nemusia byť nutne umiestnené v blízkosti jazierka, použiť ich je možné aj na iné účely. Čo tak si z kameňa urobiť letné posedenie pri bazéne alebo suchý múrik okolo skalky.  Buďte pri tvorbe svojej záhrady originálny. Okrem iného z nich môžete ľahko vybudovať malú skalku alebo stavbu.

Spýtajte sa nás online alebo v našich predajniachS výberom najkvalitnejších kameňov to nemusí byť úplne jednoduché. S výberom Vám radi pomôžeme, pretože máme bohaté skúsenosti aj s realizáciou kameňa v záhrade. Poradíme Vám, aký typ dekoračných kameňov sa na vašu záhradu bude hodiť najviac. Okrem toho si všetky okrasné kamene viete zaobstarať priamo v našej predajni.

Dekoračné kamene do záhrady

Kamene pre najrôznejšie použitie v záhrade do skalky, ako dekoračné plochy a chodníky či samostatné solitéry od Kameň Slovakia: