Travertín TR22 mozaika - obklad / dlažba

Travertín TR22 mozaika - obklad / dlažba

Prírodný formátovaný kameň rezaný na požadované rozmery, pričom mozaika z travertínu má osekávané okraje. Takto formátovaný obklad z prírodného kameňa je vhodný na vonkajšie obklady, fasádne obklady, interiérové kamenné obklady, ako kameň do kúpeľní, obklad krbu a podobne.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, travertín, kamenná mozaika

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S12157022
Travertín TR22 mozaika - obklad / dlažba
Produkt:
Osekané kraje
Farba:
Piesková
Hrúbka v cm:
1,2
Hmotnosť MJ v kg:
30
Balenie:
38,48 m2
MJ:
m2
 
49,00
bez DPH 40,83 €
Kúpiť

Formátovaný travertín s osekanými okrajmi pôsobí prirodzeným dojmom. Zväčša sa používa ako dlažba do interiéru, keďže je to prírodný kameň, je vhodný aj do exteriéru napríklad na vydláždenie terasy či záhradného chodníčka. Jeho univerzálna piesková farba ladí ku väčšine farieb, je teda vhodný aj do farebnejších častí domu či záhrady. Vďaka jedinečnej štruktúre je aj často používaný ako obklad krbu, častí stien či sokla. Taktiež je ľahko udržiavateľný.

Travertín TR22 mozaika

Travertín je druh prírodného kameňa, ktorý sa vyznačuje svojimi jedinečnými vzormi a farbami. Travertín je okrem svojej krásy aj vysoko odolný prírodný kameň.

Či už hľadáte obklad alebo dlažbu na modernizáciu svojej kuchyne, dodanie elegancie vašej kúpeľni alebo vytvorenie úžasného vonkajšieho priestoru, Travertín je tou správnou voľbou.