Kameň do kúpeľne

Kúpeľňa je vaše miesto relaxu a oddychu, preto je prírodný kameň tak vyhľadávaným materiálom na jej skrášlenie. Kameň v kúpeľni či už ako obklad alebo dlažbu ocení každý milovník nadčasovosti a elegancie. 

Kameň do kúpeľne

Kameň do kúpeľne

Prečo použiť kameň do kúpeľne?

Prírodný kameň v kúpeľni má výbornú a dlhú trvácnosť. Takisto je nositeľom strhujúceho naturalizmu. Najvhodnejšími variantmi sú najmä mramor a žula.
 
Dotyk prírody pocítite v podobe travertínu ónyxu, ktoré vytvoria z bežnej kúpeľne jedinečný a podmanivý priestor. 

Kameň v kúpeľni je najlepším a najvhodnejším materiálom, pretože po naimpregnovaní kameň neprepúšťa vodu, nie je nasiakavýnevytvára sa na ňom vodný kameň

Je veľmi jednoduchý na údržbu, je hygienicky nezávadný a obmedzuje rast plesní a baktérií v kúpeľni. No každý prírodný kameň, ktorý si vyberiete je preto nutné vo vlhkom prostredí vopred naimpregnovať. Ďalším benefitom je to, že kameň je vhodný aj pri podlahovom kúrení, keďže výborne vedie teplo a dlhšie ho v sebe udržiava. 

Umývadlo z kameňa

Umývadlo z kameňa

S čím kombinovať prírodný kameň?

Jedinečná kúpeľňa si vyžaduje jedinečný vzhľad a jedinečný materiál a preto je prírodná kombinácia tým najvhodnejším variantom. Prírodný kameň mramor, travertín, ónyxžula majú svoju originálnu a strhujúcu štruktúru, ktorá najlepšie vynikne v spojení s drevom, ktorý kúpeľni prepožičia teplý nádych. 


V spojení kameňa so sklom či nehrdzavejúcou oceľou bude vaša kúpeľňa žiariť krištáľovou čistotou a nezameniteľnou eleganciou a duo kameň a hliník zase urobí z vašej kúpeľne šik vintage priestor a dodá jej punc nadčasovosti. 

Kamenný obklad do kúpeľne

Kamenný obklad do kúpeľne