Interiérové obklady z prírodného kameňa

Prírodný kameň umožňuje špeciálne, atypické, originálne riešenie aj v interiéri. Hlavne materiály ako vápenc, pieskovec a bridlica. Svoje neopakovateľné čaro má napríklad aj leštený mramor či travertín.

Interiérové obklady z prírodného kameňa

Prírodný kameň vyniká kvalitou, odolnosťou (voči zmenám počasia, väčšej záťaži) a dlhou životnosťou, minimálnymi nárokmi na údržbu, výbornou kombinovateľnosťou s inými materiálmi, širokým výberom a rôznou využiteľnosťou.

Interiérové obklady ako dizajnový prvok stien

Interiérové obklady z kameňa sa môžu stať hlavným dizajnovým prvkom aj na stenách v interiéri. Kamenný obklady môže pokryť celú stenu, ale aj len jej časť. 

V interiéri nájde prírodný kameň svoje miesto v obývacích izbách, halách, spálňach, kuchyniach, ale aj kúpeľniach a toaletách. Výborne pôsobí napríklad ako obklad krbu. Použiť možno nepravidelné kusy aj pravidelné dlažobné a obkladové dielce. V záhradách nájde uplatnenie aj okolo bazénov a u bazénových lemov, ako obklad múrikov, vonkajších krbov, alebo pri tvorbe kamenných stien.Príďte si do našich predajní vybrať nielen rustikálnu dlažbu na terasu, 
ale aj prírodné obklady či dekorácie do záhrady.