Kamenné obklady aj do kuchyne

Kamenné obklady, mramorové obklady a obkladové panely z prírodného kameňa sa vďaka svojmu vzhľadu a vlastnostiam hodia na akékoľvek miesto a svoje použitie nájdu ako obklady do kuchyne, kúpeľne, obývacej izby, spálne, haly, chodby, predsiene, kancelárie a rovnako v exteriéri, ako sú fasády či sokle domov, ploty a podobne. 

Kamenné obklady aj do kuchyne

Prírodný kameň v kuchyni

Súčasným trendom je použitie trvácnych a prírodných materiálov - inak tomu nie je ani v kuchyni. Často používané drevo je veľmi často kombinované práve s prírodným kameňom, či už vo forme obkladu alebo dlažby. Zaujímavé informácie o tom, ako vybrať kamenný obklad do kuchyne a na čo si dať pri výbere pozor nájdete aj v našom článku 5 tipov na obklad do kuchyne z prírodného kameňa

Kamenné obklady do kúpeľne

Keď raz podľahnete kúzlu prírodného kameňa v interiéri, je pri stavbe či rekonštrukcii ťažké vybrať iný materiál. Mnoho našich zákazníkov, ktorí vyskúšali prírodný kameň v iných častiach domu, po ňom siahnu aj pri rekonštrukcií kúpeľní alebo pri stavbe nového obydlia. 

Či už preferujete elegantné mramorové obklady do kúpeľne alebo neutrálny travertínový obklad a dlažbu, v našej ponuke určite nájdete svojho favorita. Leštené mramorové obklady do kúpeľe, ktoré boli kedysi veľkým trendom pomaly ustupujú do úzadia. Novým obľúbencom v oblasti interiérového dizajnu sú prirodzene vyzerajúce obklady a dlažby s jemnou povrchovou úpravou. Okrem toho sú narozdiel od lešteného mramoru takto upravené povrchy protišmykové, čo je výhoda, ktorú pri výbere materiálu do kúpeľne určite netreba obhajovať.

Mramorové obklady do kúpeľne

Vzorkovňa a predajňa kameňa

Obklady do kuchyne a iných miestností z mramoru, travertínu vrátane všetkých ďalších typov prírodných kameňov (mramor, žula, travertín, vápenec, pieskovec) si môžete prezrieť v našej vzorkovej predajni, kde nájdete vzorky najrôznejších farieb a odtieňov.

Veľkoformátové obklady z kamennej dyhy

Veľkoformátový obklad - kamenná dyha

Veľkoformátové obklady sú elegantným a originálnym riešením pre byty, domy, hotely, sídla firiem. Obľúbené sú nielen pre svoj estetický vzhľad, ale aj praktickosť.  Po impregnácií obkladov sa výborne udržujú a vždy zachovávajú vzhľad čistého prostredia.