Obklady z prírodného kameňa: Nápady a inšpirácie

Vneste do svojho domova hĺbku a teplo s naším výberom obkladov z prírodného kameňa. Každý kus obkladu alebo dlažby je jedinečne pestrý, textúrovaný pre autentický pocit a vkusný dizajn.

Mramorový obklad dlažba.

MRAMOROVÉ OBKLADY

Mramorové obklady prepožičiavajú nadčasový vzhľad každej miestnosti v domácnosti. Krásne fungujú na stenách aj podlahách. Objavte náš úžasný sortiment v rôznych odtieňoch.

Ilustračný obrázok

VÁPENCOVÉ OBKLADY

Vápenec je sedimentárna hornina, ktorá sa tvorí prevažne na morskom dne počas mnohých rokov. Vápencové obklady a dlažby sú úžasné a odolné a vysoko kvalitné. Vzhľadom na vysokú pórovitosť vápenca je potrebné ich pred škárovaním utesniť. Kameň je vhodný ako obklad na steny aj podlahy, v nádhernej škále farieb.

BRIDLICOVÁ DLAŽBA

Bridlica je jemnozrnná metamorfovaná hornina vytvorená počas mnohých rokov, často sa vyskytuje v rôznych odtieňoch šedej. Väčšina bridlice sa bude líšiť v hrúbke kvôli jej prirodzenému vrstveniu. Bridlicové dlaždice sú klasickou voľbou pre domácnosť, pretože ich jemné vrstvy a textúry prinášajú prvok vonkajšej krásy do každého priestoru.

TRAVERTÍNOVÉ OBKLADY

Travertínové obklady a dlažby sú nekonečne všestranné a dodávajú jedinečné farby kdekoľvek sú umiestnené. Vyberte si z nepravidelných, leštených alebo antických travertínových dlaždíc a vytvorte dizajn z prírodného kameňa, ktorý je pre vás skutočne jedinečný.

ŽULOVÉ OBKLADY

Žula je svetlo sfarbená vyvrelina, ktorá vzniká pomalou kryštalizáciou magmy pod povrchom Zeme, týmto pomalým procesom vzniká mimoriadne hustý a odolný kameň. Dodajte svojmu domovu luxus a autentický pocit so žulovými dlaždicami.

Príďte si do našich predajní vybrať kamenný obklad alebo dlažbu vhodné do interiéru alebo exteriéru.

Obklady a dlažby z kameňa, ktoré nájdete v našej predajni: