Filter

Produkt

Farba

Hrúbka v cm

Dĺžka v cm

*LEN NA OBJEDNÁVKU

Použitie

Produkt

Farba

Hrúbka v cm

Dĺžka v cm

*LEN NA OBJEDNÁVKU

Použitie

Bazénové lemy

Ak hľadáte skvelý spôsob, ako dodať vášmu bazénu charakter a cítiť sa pohodlnejšie, bazénový lem z prírodného kameňa je ideálna voľba. Bazénové lemy z kameňa majú dlhú životnosť, nenáročnú údržbu a jednoducho sa inštalujú. Bazénové lemy z travertínu sú tiež dostupné v rôznych farbách, takže si môžete vybrať takú, ktorá sa hodí k vášmu domu alebo bazénu.

Bazénové lemy z Travertínu 

Kamenný lem okolo bazéna predstavuje veľmi efektné a štýlové zakončenie kamennej dlažby v okolí bazéna. V našej ponuke nájdete bazénový lem z prírodného kameňa travertín. Travertínový lem ponúkame v pieskovej, hnedej a modro-šedej farbe pre plynulé napojenie na travertínovú dlažbu okolo bazéna

Kamenný bazénový lem je nenáročný na údržbu a je odolný voči bazénovej chémii a slnečnému žiareniu. Keďže je lem okolo bazéna z prírodného kameňa tak tiež odolá všetkým nepriaznivým podmienkam ako sú vysoké či mrazivé teploty a ani nepriaznivé poveternostné podmienky kamennému lemu nepôsobia problémy.

Skvelou vlastnosťou travertínového bazénového lemu je jeho drsnejší povrch, vďaka ktorému sa na dlažbe a bazénovom leme tak ľahko nešmyknete. Výhodou lemu okolo bazéna je tiež fakt, že ušetríte za vodu, pretože lem zabraňuje zbytočnému vylievaniu vody z bazéna.

Pre to aby bazénový lem dlho vydržal v pôvodnom stave a spĺňal všetky podmienky bezpečnosti je veľmi dôležité pred použitím a pokládkou lemov okolo bazéna ich najskôr naimpregnovať

Bazénové lemy - dlažba okolo bazéna