Prírodný kameň na záhradu, dekoratívne kamene do záhrady, záhradné kamene

dekoratívne kamene do záhrady, záhradné kamene

Túžite si vylepšiť záhradu a nechce sa vám zasahovať do prírodného vzhľadu záhrady? Skúste prírodné kamene do záhrady. Využiť kameň môžete na veľmi obľúbené chodníčky alebo kamenné šľapáky, ktoré vedú okolo záhonov. Kameň je ale možné použiť ako dlažbu na klasické kamenné chodníky okolo domu.

Kameň môžeme často vidieť aj ako obklad fasády domu v exteriéri alebo obklad steny v interiéri. Obložiť sa dá veľa stavebných prvkov, ako napríklad vonkajší krb. Do skaliek sa lepšie hodia dekoratívnejšie druhy kameňa. Využitie kameňov v záhrade je naozaj pestré. V súčastnosti  sú rovnako veľmi obľúbené kamenné múry či suché múriky z prírodného kameňa.

Dekoratívne kamene do záhrady

Dekoračné kamene do záhrady je možné zakúpiť z rôznych typov kameňa na našej prevádzke. Veľmi dobrou voľbou sú vápencové tvary, kde každý jednotlivý kus má svoj neopakovateľný a originálny tvar a veľmi dobre sa hodí do záhrady. Na dekorácie sa používajú biele okruhliaky z mramoru, ktoré pôsobia veľmi moderným a čistým dojmom.

Záhradné kamene

Často sa využívajú dekoračné kamene aj pri záhradných jazierkach. Niektoré jazierka sú priamo vytvorené z prírodných kameňov. V našej ponuke nájdete práve záhradné kamene či priamo dekoratívne kamene do záhrady. Pomocou ktorých urobíte svoju záhradku krajšou.