Travertín TR98 WAVE mozaika - obklad / dlažba

Travertín TR98 WAVE mozaika - obklad / dlažba

Prírodný formátovaný kameň travertín je určený ako obklad do kúpeľní, ako obklad stien či krbov. Obklad travertín ponúkame v zaujímavom farbom prevedení.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, travertín, kamenná mozaika

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S12557098
Travertín TR98 WAVE mozaika - obklad / dlažba
Produkt:
brúsený
Farba:
Colormix
Hrúbka v cm:
1,2
Hmotnosť MJ v kg:
30
Balenie:
38,48 m2
MJ:
m2
 
48,10
bez DPH 40,08 €
Kúpiť

Formátovaný travertín s brúseným povrchom sa využíva ako dlažba vhodná do interiéru aj exteriéru, pri bazén alebo ako chodník v záhrade. Vďaka svojej nezvyčajnej kombinácii farieb je vhodný aj ako obklad krbu, fasády či sokla. Jeho neobyčajná štruktúra nádherne vynikne pri jednoduchých zelených sukulentoch alebo okrasných stromčekoch v záhrade. Tento kameň dodá každému priestoru nádych jedinečnosti. Vybrať si môžete z dvoch hrúbok: 1,2 cm – vhodnejšia na obklad a 3 cm – vhodnejšia na dlažbu.