Obklad na stenu z prírodného kameňa

Obklady z prírodného kameňa sú príjemným oživením interiéru a kúskom prírody, ktorý môže esteticky dopĺňať nielen dizajn miestnosti, ale aj naše interiérové rastliny. Inštalácia takého obkladu sa pritom príliš nelíši od inštalácie bežného keramického obkladu.

Obklad na stenu z prírodného kameňa

Ilustračný obrázok

Nenahraditeľný vzhľad

Či už je prírodný kameň spracovávaný najmodernejšími technológiami alebo je s antickým vzhľadom, je vždy pomerne jednoducho rozoznateľný od kameňa umelého. Dokonalosť prírodného materiálu nájdeme v detaile ako je rez kameňom, farebnosti štruktúr alebo stálofarebnosti. Nezanedbateľným rozdielom je tiež príjemný pocit z dotyku a dojem bezpečia aj luxusu. Všetky tieto odlišnosti hrajú v prospech prírodného kameňa.

Interiérový obklad sa v posledných rokoch teší čoraz väčšej obľúbenosti. Dodá vášmu domovu úplne nový rozmer a povýši úroveň bývania do nových dimenzií. Najväčší záujem zaznamenávajú obklady na stenu obývacích priestorov, spální, kuchýň, chodieb a krbov. Väčšinu interiérových obkladov je možné, vďaka ich vlastnostiam, aplikovať dokonca aj do kúpeľní (po správnom naimpregnovaní).

Prírodný kamenný obklad na stenu má krásnu farebnosť, ktorá rozžiari nielen váš interiér a dá jej úplne nové kúzlo. Využitie prírodných kamenných obkladov je bežné v interiéroch, ale je tiež možné ich umiestniť do exteriéru.Príďte si do našich predajní vybrať nielen kamenný obklad do interiéru, 
ale aj vonkajšie kamenné obklady a dlažby či dekorácie do záhrady.