Vylepšite svoju dlažbu okolo bazéna pomocou travertínu a mramorových bazénových lemov

Kamenné bazénové lemy môžu dodať každému bazénu nádych elegancie a jedinečnosti.  Kamenné bazénové lemy sú obľúbenou voľbou kvôli ich odolnosti, všestrannosti a prirodzenej kráse.

Travertín ATR22 bazénový lem

Jedným z najobľúbenejších druhov kameňa, ktorý sa používa na bazénové lemy, je travertín.  Tento druh kameňa je známy svojim rustikálnym šarmom a odolnosťou. Travertín sa dodáva v rôznych farbách, od svetlej krémovej po tmavohnedú, a jeho jedinečné vzory a textúry môžu dodať vášmu bazénu prirodzený pocit. Vytvára tiež protišmykový povrch, vďaka čomu je bezpečnou voľbou pre okraje bazénov.

Mramor je ďalší typ kameňa, ktorý sa bežne používa na bazénové lemy.  Mramor je luxusná možnosť, ktorá dokáže pozdvihnúť vzhľad každého bazéna.  Jeho povrch a elegantný vzhľad z neho robia obľúbenú voľbu pre špičkové bazény.  Jeho trvanlivosť zaisťuje, že odolá prírodným živlom (pri správnom ošetrení).

Kamenná dlažba môže vytvoriť súdržný vzhľad okolo vášho bazéna a spojiť okraje bazéna s okolitou krajinou.  Prírodné kamene ako travertín a mramor sú obľúbenou voľbou pre kamennú dlažbu okolo bazéna.  Sú odolné a protišmykové (po správnom ošetrení), vďaka čomu sú bezpečnou voľbou.

Kamenné okraje bazénov môžu zmeniť vzhľad vášho bazéna a pridať hodnotu vašej nehnuteľnosti.  Či už si vyberiete dlažbu z travertínu, mramoru alebo iného prírodného kameňa, kvalitné bazénové lemy môžu vytvoriť súdržný a prirodzený pocit. Obráťte sa na profesionálov z Kameň Slovakia, kde vám radi pomôžeme vybrať tie správne kamenné okraje bazéna pre váš projekt.