Skvelé tipy na umývadlo do kúpeľne

Najnovším trendom pri zariaďovaní kúpeľne je použitie prírodných materiálov. Preto v žiadnej modernej kúpeľni nemôže chýbať prírodný kameň. No kameň nemusíte použiť len ako dlažbu či obklad kúpeľne, skúste aj umývadlo z kameňa. Kamenné umývadlo sa skvelo kombinuje s rôznymi štýlmi bývania a dodá kúpeľni zaujímavý dizajn.

Umývadlo z kameňa do kúpeľne

Prečo umývadlo z kameňa?

Umývadlo z prírodného kameňa nie je len štýlový doplnok kúpeľne. Oproti bežným, keramickým umývadlám vydrží kamenné umývadlo do kúpeľne omnoho dlhšie a stále rovnako krásne. 

Navyše údržba kamenného umývadla nie je nijak náročná. Umývadlo stačí jednoducho umyť vodou a jemne vyleštiť handričkou, aby sa jedinečný dojem luxusu ešte viac umocnil. 

Ako aj každý kameň je unikát a originál, tak aj každé umývadlo z prírodného kameňa je jedinečné a nenapodobiteľné. Vaša kúpeľňa sa tak premení na oslnivý architektonický skvost.

Kamenné umývadlo do kúpeľne

Aké umývadlo z kameňa?

Elegantné umývadlo z prírodného kameňa onyx v žltej farbe s bielymi žilkami sa hodí do modernej kúpeľne. Leštený onyx v podobe luxusného umývadla rozžiari každú kúpeľňu a dodá jej nevídaný šmrnc. Kamenné umývadlo z onyxu sa vynikajúco hodí do glamour štýlu bývania, ktorý sa vyznačuje pôvabom a leskom.

Ak vo vašej kúpeľni prevláda minimalistický štýl, travertínové umývadlo je pre vás to pravé. Svojou svetlo-hnedou farbou s jemným bledým vzorom príjemne dopĺňa interiér v jednoduchom bielo-čiernom šate.  Keďže menej je niekedy viac, čisté línie umývadla z travertínu krásne doladia kúpeľňu minimalistickom štýle.

Výrazným a zároveň veľmi zaujímavým prvkom v kúpeľni je leštené umývadlo zo skamenelého dreva. Svetlo-hnedá farba tohto umývadla ho predurčuje na centrálny prvok rustikálnej kúpeľne. Takéto kamenné umývadlo v sebe spája hlavné prvky rustikálneho či vidieckeho štýlu bývania – drevo, prírodu a príjemný pocit tepla a domova. 

Do industriálne ladenej kúpeľne odporúčame kamenné umývadlo z onyxu. Drsná štruktúra tohto umývadla sfarbeného do bordovo-žlta, výstižne vyzdvihuje pravú podstatu industrializmu. Takéto kamenné umývadlo sa krásne kombinuje s rôznorodými kovovými prvkami a oceľou

Umývadlá z prírodného kameňa do kúpeľne