Dlažba na terasu a okolo bazéna z kameňa travertín

Príjemné chvíle odpočinku na terase či pri bazéne si však môžete ešte vylepšiť, ak na svoju záhradu prinesiete čo najviac dotykov prírody. Jedným z nich je aj dlažba na terasu a podlaha okolo bazéna vytvorená z prírodného kameňa.

Dlažba na terasu a okolo bazéna z kameňa travertín

Ilustračný obrázok

Luxus a dotyk prírody vďaka prírodnej dlažbe z kameňa

Dodajte svojej terase a okoliu bazéna nádych luxusu a elegancie v podobe kamennej dlažby z travertínu. Travertín má jedinečnú kresbu a je k dispozícií v rôznych farebných prevedeniach, od svetlo béžovej, cez hnedú až k šedým odtieňom. Kresba a farba závisí na lokalite, z kade tento kameň pochádza.

Využitie travertínu

To ako travertín vyzerá je tiež ovplyvnené klimatickými podmienkami danej lokality. Tento prírodný kameň travertín je obzvlášť vhodný ako dlažba na terasu, používa sa ale aj do interiéru ako dlažba do kuchyne, obývacej izby alebo chodby, kde vďaka svojim zlatistým podtónům dodáva hrejivý pocit. Formátovaná dlažba z prírodného kameňa travertínu je vhodná aj pre komerčné využitie - vstupnej haly, recepcia, reštaurácia, kancelárie.

Inšpirovať sa môžete nechať aj na našich stránkach už v realizovaných projektoch, kde sme so zákazníkmi vybrali najvhodnejšie návrhy a výsledná práca je skutočne oslnivá. Presvedčte sa sami v našich realizáciach, alebo navštívte jednu z našich predajní kameňa

V našej predajni kameňa nájdete tú správnu dlažbu na terasu aj okolo bazéna

Dlažba Travertín Antik ATR22
obklad / dlažba

Prírodný formátovaný kameň Travertín  v krásnej capuccino farbe

Dlažba Travertín TR22 mozaika

Mozaika z travertínu obľúbená kamenná dlažba vhodná okolo bazéna aj na vytvorenie kamennej terasy.

Dlažba Travertín Antik ATR22 mozaika

Kamenná mozaika z Travertínu má povrchovú úpravu Antik. Vhodný kameň ako dlažba na terasu a okolo bazéna.