Kameň do obývačky

V každej modernej obývačke by nemala chýbať kamenná stena, ktorá dodá miestnosti luxusný, trendy „look“. Obloženie pohľadových stien prírodným kameňom je veľmi obľúbeným dekoračným prvkom. Krásne oživí a s ním je každý priestor originálny a jedinečný, pretože každý kus prírodného kameňa je unikáta má osobitú kresbu a vzor.

Najčastejšie sa kamenný obklad v obývačke používa na obloženie krbov, stien za televízorom, dekoračných stĺpikov či stien za sedačkou. Samozrejmosťou každej obývačky je aj kamenná dlažba, ktorá pôsobí nadčasovým a elegantným dojmom.Kamenná dlažba je veľmi vhodné riešenie v prípade ak máte vo svojej obývačke podlahové kúrenie vzhľadom ku svojim výborným akumulačným vlastnostiam. Dlažba z prírodného kameňa sa nespráva ako izolant, prijme teplo a následne ho odovzdá do priestoru.

Využitie kameňa do obývačky je veľké množstvo a záleží to len na Vašej fantázií a predstavivosti. Inštalácia prírodného kameňa či už ako dlažby v obývačke či obkladov stien v obývačke je jednoduchá a zvládnete to aj sami. Formátované obklady a obkladové panely máme v ponuke vo väčších častiach, ktoré do seba zapadajú a sú tak efektívne skladateľné a jednoducho manipulovateľné. Následná údržba prírodného kameňa vo forme kamenného obkladu a kamennej dlažby je veľmi jednoduchá a nenáročná. Po naimpregnovaní kameňa je údržba veľmi ľahká,stačí čistá, mokrá handrička a prírodný kameň na stene a podlahe bude vždy vyzerať excelentne a nadčasovo.