Luxusné obklady z kameňa v interiéri

Kamenný povrch má jedinečnú štruktúru a v interiéri pôsobí luxusným dojmom. V spálni sa kameňom obkladá najčastejšie stena za čelom postele, ktorá púta najväčšiu pozornosť.

Luxusné obklady z kameňa, obklad na stenu za postel

Ilustračný obrázok obkladové panely - obklad na stenu za postel

Do spálne sa zvyčajne odporúčajú studené farby, pretože vyvolávajú pocit chladu, majú upokojujúce účinky a lepšie sa medzi nimi spí. Podobne chladný pocit navodzuje aj obkladový kameň, navyše však miestnosti dodáva zaujímavý, a pritom prirodzený dekor.

Ak preferujete hrejivé odtienie, obklad na stenu za postel je v ponuke aj v odtieňoch žltej alebo hnedej. Príjemnú atmosféru dosiahnete aj doplnením obkladu o podsvietenie v žltých tónoch.

Z prírodných kameňov sa pre luxusné obklady používa najčastejšie bridlica, travertín alebo pieskovec. Prírodný kameň sa vyznačuje veľkou tvrdosťou a trvanlivosťou. Odolnosť prírodného kameňa oceníte predovšetkým v exteriéri, kde je vystavený vetru a dažďu.

Obrovskou výhodou kameňa je, že sa hodí prakticky kamkoľvek. Skvele bude vyzerať aj v obývačke, kuchyni, spálni, predsieni aj v kúpeľni. Záleží len na vás. 

Výhodou obkladových panelov je aj jednoduchá montáž. Keďže sa jedná o celé pripravené panely, obloženie prebieha jednoduchšie a rýchlejšie. Či už sa rozhodnete pre obklad steny za posteľou alebo dekoratívne obloženie dominantnej steny v obývacej izby - obkladové panely nikdy nesklamú.

Príďte si do našich predajní vybrať luxusné obklady nielen do interiéru, 
ale aj prírodné obklady či dekorácie do záhrady alebo okolo domu.