Prečo je vhodná kamenná dlažba do interiéru aj na terasu?

Kamenná dlažba aj obklady patria k najmodernejším stavebným prvkom. Kamenné materiály padnú ako uliate do kuchyne, obývacej izby, kúpeľne, ale aj ako dlažba na terasu. V každom ohľade splnia estetické nároky na vzhľad domu a jeho okolia.

kamenná dlažba na terasu

Exkluzívne v každom detaile

V minulosti dávali ľudia prednosť dreveným, plastovým a kovovým materiálom, ale v poslednej dobe si zamilovali kameň. Nemožno mu uprieť prirodzený vzhľad. Navyše je prírodný, originálny, trvanlivý, odolný a kvalitný. Či už sa rozhodnete umiestniť kamennú dlažbu do interiéru alebo exteriéru, trafíte do čierneho. Tento prírodný materiál sa pýši extra trvanlivosťou a stálofarebnosťou.

Nadčasový vzhľad, ktorý bude stále moderný

Dlažba z prírodného kameňa nemá jednoznačnú farbu, preto je originálny a jedinečný. Treba povedať, že je dlažba kľúčovým prvkom a ostatné vybavenie by sa jej malo podriadiť. V tomto prípade nie je vhodná kombinácia viacerých materiálov a farebných odtieňov. Kamenná dlažba môže mať prírodný výraz, ale je možné ju tiež leštiť a brúsiť.

Kam umiestniť obklady a dlažby?

Unikátny kamenné obklady a dlažby možno umiestniť do obývacej izby. Ničím nezvyčajným nie je kamenná podlaha v kombinácii s podlahovým kúrením. Do obývačky sadne kamenný obklad na stenu napríklad za televízor alebo okolo krbu. Kúpeľňa ožije s mramorom v blízkosti vane a pultu umývadla. Nároční ocenia vaňu a umývadlo priamo z kameňa. Snáď najviac využijete kamennú dlažbu na terase. Mrazuvzdorné dlažby, ako sú pieskovec, bridlica či andezit oslnia nevšednými štruktúrami. Tento materiál ohromí aj ako nášľapné plochy v trávniku. Posledným tipom je použitie okolo bazéna.Príďte si do našich predajní vybrať nielen dlažbu na terasu, 
ale aj prírodné obklady či dekorácie do záhrady.