Páči sa vám žulová vonkajšia dlažba?

V poslednej dobe si vonkajšia dlažba prírodného kameňa získava stále väčšiu obľubu, zvlášť tá zo žuly, ktorá sa stáva vítanou obmenou strohých výrobkov typu zámková dlažba.

Žulová vonkajšia dlažba

Vonkajšia dlažba z kameňa môže mať síce tiež všetky tvary rovnaké, ale tak ako v prírode nenájdete žiadne dva úplne rovnaké kusy, aj kamenná dlažba je vždy jedinečná kresbou a vzhľadom. V exteriéri sa potom vonkajšia žulová dlažba prejaví rôznymi odleskami a leskom kryštálových plôch a odlišnou štruktúrou.

Žula uspokojí každého

Žula sa v prírode nachádza v mnohých farebných a štrukturálnych variantoch a odtieňoch, preto uspokojí naozaj každého, aj toho, kto má presnú predstavu o požadovanej farebnosti.

Žulová dlažba je atraktívna nielen vo svojej leštené podobe, je vhodná pre obklady a podlahy v interiéroch, ale aj ako pútavý kúsok prírody okolo domu.

Z príjemného a elegantného vzhľadu Žuly vyžaruje teplo a pohoda. Môžete si byť istí, že na miestach kde ju použijete, sa ľudia budú cítiť skutočne príjemne. Žula je vďaka svojej životnosti a odolnosti bezkonkurenčná v porovnaní s ostatnými materiálmi ako zámková dlažba, keramická či drevo.

Nielen, že žulová dlažba má nádhernú kresbu kameňa s originálnym zafarbením, ale predovšetkým má žula skvelé vlastnosti - mrazuvzdornosť, oteruvzdornosť, farebnú stálosť, jednoduchú údržbu, honosný a elegantný vzhľad a protišmykovosť.

V ponuke Kameň Slovakia nájdete rozmanité tvary a povrchy žulovej dlažby.