Nápady na kamenný obklad stien do exteriéru

Kamenný obklad na stenu predstavuje najlepší spôsob, ako vniesť do exteriéru vášho domu vlastný kreatívny nádych. Môžete použiť obklady z prírodného kameňa s dokonalou kamennou úpravou.

Krása vášho exteriéru bude mnohonásobne znásobená s týmito luxusnými kamennými obkladmi. Preto pre vás máme nápady na dizajn obkladov z prírodného kameňa pre váš domov. Tu je zopár nápadov na kamenné obklady pre vašu inšpiráciu:

Nápady na kamenný obklad stien do exteriéru

Ilustračný obrázok

Prírodné kamenné obklady stien

Prírodný vonkajší obkladový kameň má nadčasový dizajn, ktorý si ľudia vždy zamilujú. Hodí sa do exteriéru domov aj bytov. Dokonca aj prírodné obkladové kamene môžu byť rôznych druhov, takže je z čoho vyberať.

Žulové obklady na úpravu vonkajšieho povrchu

Pre elegantný vzhľad sú žulové steny prirodzenou voľbou. Sú jednoduché a ľahšie sa čistia ako iné obklady z prírodného kameňa. Tvrdo odolné horniny vydržia drsné počasie. Ich inštalácia je teda jednorazová investícia.

Andezitové kamenné obklady

Kameň Andezit predstavuje skvelú možnosť na obloženie domu. Andezit pôsobí veľmi príjemne a musí byť inštalovaný bez veľkého leštenia. Jednoduchá, ale elegantná andezitová stena mimo vášho nádherného dvojposchodového domu by vyzerala perfektne.

Asymetricky tvarované kamenné steny

Tento dizajn je veľmi prirodzený. Prírodné kamene nepravidelných tvarov nie sú brúsené ani leštené, sú len inštalované ako obklad stien. Exteriéru vášho domova dodajú veľmi príjemný pocit. Zaujímavé je, že kamene sa tiež veľmi rýchlo zahrievajú.

Aj keď to stojí viac, je lepšie zaobstarať si kvalitné materiály, aby sa steny ľahko nepoškodili. Starostlivo si vyberte ten pravý prírodný obkladový kameň, ktorý sa najlepšie hodí k vášmu domu.

Príďte si do našich predajní vybrať kamenný obklad stien vhodný do exteriéru.

Obloženie steny z kameňa, ktoré nájdete v našej predajni