ART solitéry – kus umenia pre tú najoriginálnejšiu záhradu

Prírodný kameň prichádza vo všetkých tvaroch, veľkostiach, farbách a formátoch. V našej ponuke môžete už roky sledovať rôznorodosť a rozmanitosť ponuky prírodného kameňa, spracovaného do podôb a spôsobov použitia, ktoré by vás možno ani nenapadli. Okrem prírodného kameňa stavebného charakteru – čiže dlažieb, obkladov a murovacieho kameňa – v našej ponuke nájdete aj dekoračný kameň do interiéru aj exteriéru. Zvláštne miesto v srdci našich zákazníkov si získali práve ART solitéry, ktoré sú novinkou od leta 2023. Poďte sa s nami pozrieť na tieto unikátne kúsky.

dekoračné kamene - solitéry ART
dekoračné kamene - ART solitéry

Línia APOLO

Solitérne dekoračné kamene z línie APOLO svojim vzhľadom pripomínajú niekoľko balvanov naukladaných na sebe. Tieto unikátne kamenné sochy svojimi oblými tvarmi zjemnia akýkoľvek priestor a výborne vyniknú vnútri domu aj v exteriéri, ako dominanta skalky alebo trávnika. 

Línia PORTO

Línia pre skutočných milovníkov umenia – kamenné mramorové sochy PORTO sú svojim vzhľadom dych berúcou dekoráciou, ktorá je vhodná aj ako dar. Každý kus je jedinečný, líši sa tvarmi, veľkosťou aj hmotnosťou. Podpílená podstava umožňuje bezpečné umiestnenie do interiéru aj do záhrady alebo skalky. Nenechajte si na našom Facebooku ujsť video vykládky solitérneho kameňa PORTO ART M19!

Línia OVAL

Veľmi obľúbenými sú aj kamenné mramorové „vajíčka“ z línie OVAL. Výbornú dekoráciu tvoria samostatne i v kombinácií vyskladané na seba. V ponuke nájdete rôzne veľkosti, od najmenších vajíčok, ktoré majú približne 16 kg, cez stredné a veľké kusy, od 46 do 80 kg, až po najväčšie oválne mramorové solitéry o hmotnosti približne 220 kg.

dekoracne kamene - solitery ART oval
dekoracne kamene - solitery ART oval

Línia LIGNO

Onyxové kamenné solitéry z tejto línie sú výnimočné nielen svojimi tvarmi, ale aj unikátnym sfarbením. V ponuke nájdete odtiene svetlo-zelenej, žltej, bordovej i hnedej. Pre tradičnejšie a tmavšie farebné odtiene sú v línií LIGNO aj kúsky z mramoru v sivých a čiernych odtieňoch.

Či už teda hľadáte unikátny dar pre blízku osobu alebo si chcete urobiť radosť originálnou dekoráciou do interiéru aj exteriéru, ART solitéry sú pre vás to pravé. Prezrite si celú našu ponuku online alebo sa príďte inšpirovať do našich predajní v Svätom Jure a v Zlatých Moravciach. Nádhernú inšpiráciu nájdete aj na našich sociálnych sieťach - pozrite napríklad na video dekoračného solitérneho stĺpu COSMO ART.