Protišmyková dlažba na terasu a okolo bazéna

Presun z interiéru na terasu môže byť o to príjemnejší, keď nás obklopí príroda. Kus prírody v podobe podlahy z prírodného kameňa pôsobí harmonicky a pritom dozaista zaujme. Naviac je odolná a bezúdržbová, s mimoriadne dlhou životnosťou a okrem toho aj cenovo dostupná. Na terasu, balkón a do okolia vonkajšieho bazéna je vhodná vždy mrazuvzdorná a protišmyková dlažba.

Kamenná dlažba je pevná, mrazuvzdorná, protišmyková a má dlhú životnosť

Protišmykový povrch dlažby

Takýto protišmykový náter sa aplikuje dodatočne. Doplnková protišmyková aplikácia na dlažbu spĺňa tie najprísnejšie podmienky protišmykového povrchu.

Kamenný koberec sa hodí práve pre vytváranie záhradných chodníkov, ale tiež ho môžete použiť pre vydláždenie terasy či balkóna alebo okolia bazénu.

Kamenná dlažba je odolná a protišmyková

Kamenný koberec ako dlažba je veľmi pevná a tiež dobre odoláva mrazu aj pôsobeniu vody. Dá sa kombinovať s inými dlažbami a je protišmyková. Preto je vhodná aj na umiestnenie k bazénu. Má dlhú životnosť a pri dažďoch sa na nej nezhromažďuje voda - je totiž odvádzaná škárami medzi kameňmi.

Veľkou výhodou kamennej dlažby je jej neobvyklý vzhľad. Nebudete si tak doma pripadať ako na sivom betónovom parkovisku.

Táto protišmyková dlažba z prírodného kameňa je vhodným riešením na vytvorenie príjazdových ciest a rôznych chodníkov v záhrade. 

Kamenný koberec je zložený z kameniva rôznej farby, veľkosti a dvojzložkovej epoxidovej živice. Veľkou výhodou  je jeho vodo-priepustnosť a estetický vzhľad, ktorý spočíva v jednoliatosti a farebnej stálosti, mrazuvzdornosti a vo vodeodolnosti.

Protišmyková dlažba z prírodného kameňa je vhodná na chodníky, kamenné terasy, kameň do altánku.