Kamenné obkladové panely sa hodia do bytu aj na fasádu

Ako dodať domu jedinečný a pritom prirodzený vzhľad? Jednou z veľmi atraktívnych možností je použitie obkladov z prírodného kameňa, ktoré majú vždy nezmeniteľný charakter a pôsobia nadčasovo. Pri vhodnom výbere je možné týmto spôsobom skrášliť prakticky akékoľvek bývanie - rodinný, bytový alebo aj panelákový dom.

Obkladové panely môžu byť veľmi rýchlou, čistou a tiež dizajnovou alternatívou úpravy stien. Pre nepriaznivcov klasického maľovania či tapetovania sú potom priamo ideálnou možnosťou.

Obkladové pásiky sa budú pre svoje neoceniteľné vlastnosti v exteriéri vynímať predovšetkým na fasádach domov, ale vhodné sú napríklad aj ako obklad plotových pilierov, soklov, krbov, komínov... Možno ich ale s úspechom využiť aj v interiéri pre veľmi efektnú finálnu úpravu stien v izbách, kuchyniach alebo v kúpeľniach.

Rezané obkladové pásiky, ktorých hrúbka sa pohybuje podľa druhu od 1 do 4 cm, vo formátoch o rozmere 15 x 60 cm. S takto upraveným prírodným kameňom je veľmi ľahká manipulácia. Ani lepenie rohov nie je zložité.

Ak premýšľate o tom aký materiál v interiéri alebo exteriéri použiť, navštívte webové stránky www.kamenslovakia.sk, kde nájdete katalóg prírodného kameňa pre dlažbu aj obklady a katalóg kamenných obkladových pásikov.

Obklad z kamenných obkladových pásikov dodá vášmu domovu originalitu, jedinečnosť a krásu. Príďte sa pozrieť do predajní Kameň Slovakia v Zlatých Moravciach alebo v Bratislave a sami sa tu presvedčíte, že prírodný kameň má nenahraditeľné vlastnosti i vzhľad.

Obkladové pásiky sa budú pre svoje neoceniteľné vlastnosti v exteriéri vynímať predovšetkým na fasádach domov, ale vhodné sú napríklad aj ako obklad plotových stĺpikov, soklov, krbov, komínov a pod. Možno ich ale využiť aj v interiéri pre veľmi dizajnovú finálnu úpravu stien v izbách, kuchyniach alebo v kúpeľniach.

predaj kameňa Zlaté Moravce