Kamenná dlažba pre váš exteriér

Kamenné dlažby sú dosky z prírodného kameňa používané na vydláždenie príjazdových ciest, terás, chodníkov, bazénov atď. Ide o flexibilný dlažobný systém, ktorý poskytuje alternatívu k betónovým podlahám pre exteriér vášho domu.

Kamenná dlažba pre váš exteriér - Kameň Slovakia

Naša dlažba z prírodného kameňa je k dispozícii v rôznych farbách a hrúbkach – od teplých odtieňov až po modernejšie chladné sivé odtiene.

Kamenná dlažba z prírodného kameňa je dostupná aj v mnohých textúrach a odtieňoch. Môžete si teda vybrať z rôznych farieb a typov kameňa. Kamenná dlažba dodá exteriéru vášho domu viac krásy.

Dlažobný kameň

Travertín je jedným z najpopulárnejších typov kamenných dlažieb. Travertínová dlažba je vhodná na chodníky, do záhrady, na terasy a okolo bazéna.

Travertínová dlažba je obľúbenou možnosťou pre majiteľov domov, ktorí chcú krásnu a odolnú podlahovú krytinu. Travertín je druh vápenca, ktorý má mnoho krásnych textúr a farieb. Je tiež veľmi odolný, takže sa nebudete musieť báť, že by sa časom znehodnotil. Travertínová dlažba je navyše prírodný kameň, takže bude vyzerať dobre s akýmkoľvek štýlom záhradnej úpravy.

Protišmykový povrch travertínovej dlažby je ďalšou vlastnosťou, ktorá z nej robí ideálnu voľbu pre vonkajšiu dlažbu. Estetika dlažby je vynikajúca. Dlažby môžu byť umiestnené v mozaikovom vzore, ktorý im dodáva klasický a exkluzívny vzhľad.

Rôzne farby a textúry dostupné pre Travertín poskytujú vynikajúci zážitok pri výbere dokonalého vzhľadu podľa témy domu. Najbežnejšími odtieňmi sú však odtiene hnedej, béžovej a šedej.

Mramorová dlažba okolo bazéna - Kameň Slovakia

Mramorová dlažba

Mramor je jedna z najkrajších skál a je k dispozícii v bielej, šedej a iných odtieňoch.

Ak hľadáte jedinečný spôsob, ako dodať vášmu domovu kúsok luxusu, mali by ste zvážiť použitie mramorovej dlažby. Mramorová dlažba s antikovým povrchom krásne vynikne na terase, alebo okolo bazéna a prepožičia každému priestoru luxusný rustikálny štýl. Nielenže krásne vyzerá, ale je aj veľmi odolná a ľahko sa čistí.

Ak máte záujem dozvedieť sa viac o kamennej dlažbe do exteriéru, určite si pozrite náš e-shop!
Môžeme vám pomôcť s výberom správneho typu kamennej dlažby pre exteriér.