Panel CRYSTAL GRAY SP18 obkladový panel/luxusné obklady

Panel CRYSTAL GRAY SP18 obkladový panel/luxusné obklady

Obkladový panel tvorený z pásikov jemnej šedo-bielej farby. Kameň sa krásne leskne vďaka drobným krištálikom, ktorý kameň obsahuje. Je vhodný ako obklad do obývačky či kuchyne. Po naimpregnovaní je možné použiť panel na obklad soklu, prípadne múriku. Kamenný obklad crystal grey máme v ponuke v rozmere 60 x 15 cm.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S44056018
Panel CRYSTAL GRAY SP18 obkladový panel/luxusné obklady
Produkt:
Obklad
Farba:
Šedo-biela
Hrúbka v cm:
1-3
Výška v cm:
15
Dĺžka v cm:
60
Hmotnosť MJ v kg:
31
Balenie:
0,63 m2
MJ:
m2
 
49,00
bez DPH 40,83 €
Kúpiť

Obkladový panel v sviežej bielo-šedej farbe skvelé doplní každý interiér aj exteriér. Ostré hrany pásikov s drobnými krištálikmi, ktoré sa žiarivo lesknú očaria návštevníka svojou jemnou eleganciou a stálou čistotou. Tento obklad je vhodné kombinovať s farebnými trvalkami ako napríklad muškáty, petúnie či aksamietnica. S hrúbkou 1-3 cm a rozmermi 60 x 15 je kompaktný a ľahko udržiavateľný.