Panel SUNLIGHT ZP21 obkladový panel/luxusné obklady

Panel SUNLIGHT ZP21 obkladový panel/luxusné obklady

Obkladový materiál z prírodného kameňa vhodný do exteriéru a interiéru. Obkladový panel je naformátovaný na presné rozmery a dodáva sa v kartónových krabiciach. Vyniká hlavne svojou štruktúrou, originálnou farebnosťou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam. Netreba zabúdať na to, že kameň je prírodný materiál a jeho štruktúra a farebná heterogénnosť je prirodzenou vlastnosťou kameňa. Obklady tohto druhu sú vhodné na sokel, krb alebo fasádu vášho domu. Svoje miesto si nájde v každom interiéri kde sa dá použiť na obklad stien v kuchyni alebo v kúpeľni. Svojim prírodným vzhľadom dodá priestoru výnimočnosť. Pokiaľ hľadáte svetlý kamenný obklad do kuchyne, obklad na barový pult, obklad do obývačky, panel Sunlight je tou správnou voľbou. Svetlé a jemné prevedenie panelu spríjemní každý priestor.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S44054021
Panel SUNLIGHT ZP21 obkladový panel/luxusné obklady
Produkt:
obklad
Farba:
Svetlo-žltá
Hrúbka v cm:
1-1,5
Výška v cm:
10
Dĺžka v cm:
40
Hmotnosť MJ v kg:
35
Balenie:
0,40 m2
MJ:
m2
 
46,50
bez DPH 38,75 €
Kúpiť
skladom

Uvedené ceny platia na predajni Tesárske Mlyňany.

Formátovaný kamenný obklad s prírodnou svetložltou farbou je používaný zväčša v interiéri no vzhľadom na jeho ľahkú údržbu sa môže použiť aj v exteriéri ako sokel či ako fasádny obklad. Tento obkladový kameň s ostrými líniami vie decentne doladiť vybraný priestor. Celý dojem krásne doplnia farebné sukulenty či jednoduché trvalky.