Žula Z81 soliterny kameň

Žula Z81 soliterny kameň

Solitery sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Soliter, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Soliterne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitery do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách.

Použitie:

soliter, monolit, soliterny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, žula

Názov
Farba
Priemer v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25119081
Žula Z81 soliterny kameň
Farba:
Svetlo-šedá
Priemer v cm:
40-100
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
t
 
300,00
bez DPH 250,00 €
Kúpiť
skladom

Uvedené ceny platia na predajni Tesárske Mlyňany.

„Monolit" v jednoduchej svetlo-šedej farbe je jedinečným doplnkom do záhrady či parku. Má viacúčelové využitie napríklad pri skalkách alebo podporných múroch proti zosuvu pôdy. Soliterny kameň zo žuly s jemnou zrnitou štruktúrou krásne vynikne v skalke spolu s farebnými žiarivými trvalkami a menšími zostrihanými kríčkami.