Žula Z81 solitérny kameň

Žula Z81 solitérny kameň

Solitéry sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Solitér, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Solitérne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitéry do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách. Farba je výsledkom prirodzených procesov v kameňolome a preto každý kus nesie v sebe unikátnu farbu, ktorá závisí od vyťaženej žily.

Použitie:

Solitér, monolit, Solitérny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, žula

Názov
Farba
Priemer v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25119081
Žula Z81 solitérny kameň
Farba:
Svetlo-šedá
Priemer v cm:
40-100
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
kg
 
0,34
bez DPH 0,28 €
Kúpiť

„Monolit" v jednoduchej svetlo-šedej farbe je jedinečným doplnkom do záhrady či parku. Má viacúčelové využitie napríklad pri skalkách alebo podporných múroch proti zosuvu pôdy. Solitérny kameň zo žuly s jemnou zrnitou štruktúrou krásne vynikne v skalke spolu s farebnými žiarivými trvalkami a menšími zostrihanými kríčkami.