Žula Z25 obklad / dlažba

Žula Z25 obklad / dlažba

Prírodný formátovaný kameň zo žuly. Formátovaný prírodný kameň je vhodný na obklady a dlažby, fasádne obklady, interiérové kamenné obklady a dlažby, obklad krbu a podobne.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, žula

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S12113325
Žula Z25 obklad / dlažba
Produkt:
Pieskovaná
Farba:
žltá
Hrúbka v cm:
3
Výška v cm:
30
Dĺžka v cm:
60
Hmotnosť MJ v kg:
73
Balenie:
13,46 m2
MJ:
m2
 
56,00
bez DPH 46,67 €
Kúpiť
S12113425
Žula Z25 obklad / dlažba
Produkt:
Pieskovaná
Farba:
žltá
Hrúbka v cm:
3
Výška v cm:
40
Dĺžka v cm:
60
Hmotnosť MJ v kg:
86
Balenie:
16,32 m2
MJ:
m2
 
63,00
bez DPH 52,50 €
Kúpiť

Formátovaná žula krásne vynikne ako dlažba a obklad na terase či v letnej kuchynke. Vďaka žltej farbe je často používaný aj ako dlažba na chodbe či v priedsieni. Údržba takéhoto prírodného obkladu či dlažby je finančne aj fyzicky nenáročná. Keďže sa jedná o prírodný kameň, môže sa použiť aj v exteriéri ako dlažby altánku alebo ako obklad sokla. Taktiež je ľahko udržiavateľný.