Vápenec V25 obklad / dlažba

Vápenec V25 obklad / dlažba

Kamenné podlahy ako aj obklady v interiéri máme možnosť vidieť čoraz častejšie. Nepravidelný štiepaný prírodný kameň vápenec je vhodný do interiéru, kameň na terasy, kamenné schody. Dlažba nepravidelných tvarov vynikná svojou farebnosťou a štruktúrou.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, vápenec

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
Vápenec V25 kamenná dlažba
Produkt:
Farba:
Hrúbka v cm:
Priemer v cm:
Hmotnosť MJ v kg:
Balenie:
MJ:
Predaj skončil
S02032525
Vápenec V25 obklad / dlažba
Produkt:
Obklad / Dlažba
Farba:
žltá
Hrúbka v cm:
2-3
Priemer v cm:
15-40
Hmotnosť MJ v kg:
50
Balenie:
25 m2
MJ:
m2
 
21,00
bez DPH 17,50 €
Kúpiť

Prírodný kameň vápenec je vďaka svojej osobitej žltej farbe ideálny pre čarovné záhradné chodníčky. Využíva sa predovšetkým v exteriéri kde vynikne medzi zeleným trávnikom a žiarivými kvetmi. Manipulácia s týmto prírodným kameňom je pomerne jednoduchá. Vápenec stačí položiť na miesto v okrasnej záhrade kde chcete vytvoriť chodníček. Kamenný chodník z vápenca je naozaj praktický a údržba je veľmi jednoduchá.