Vápenec V21 obklad / dlažba

Vápenec V21 obklad / dlažba

Nepravidelný štiepaný prírodný kameň vápenec obklad, vhodný na vonkajšie obklady, interiérové obklady, kamenné ploty, kameň na krb, kameň na stenu, vhodný na fasádne obklady. Ak hľadáte obklad na terasu či už do interiériu alebo do exteriéru, určite nazbudnite práve na tento druh prírodného kameňa. Vyniká svojou jedinečnou štruktúrou, svetložltou farbou a veľmi tenkou hrúbkou materiálu.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, vápenec

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
Plošná výťažnosť
MJ
Cena s DPH / MJ
S01031021
Vápenec V21 obklad / dlažba
Produkt:
Obklad
Farba:
Svetlo-žltá
Hrúbka v cm:
0,8-1,2
Priemer v cm:
15-40
Hmotnosť MJ v kg:
22
Balenie:
68 m2
Plošná výťažnosť:
45m2/t
MJ:
t
 
605,00
bez DPH 504,17 €
Kúpiť
S02032021
Vápenec V21 obklad / dlažba
Produkt:
Dlažba
Farba:
Svetlo-žltá
Hrúbka v cm:
2-3
Priemer v cm:
15-40
Hmotnosť MJ v kg:
70
Balenie:
20 m2
Plošná výťažnosť:
MJ:
m2
 
27,00
bez DPH 22,50 €
Kúpiť

Jedinečný svetlo-žltý prírodný kameň vápenec je výborné riešenie ako obklad pre interiérové aj exteriérové plochy. Teplé tóny prírodného kameňa vnášajú do priestoru svetlo a teplo lúčov letného slnka. Vápenec je kvôli svojej nenápadnej štruktúre a tenkej hrúbke materiálu vhodný ako obklad interiéru, obklad krbu, kamenných plotov a celého exteriéru. Použitie tohto prírodného kameňa na obloženie terasy vnesie priestoru jedinečnú a útulnú atmosféru plnú slnka.