Vápenec ANTIK AV21 obklad / dlažba

Vápenec ANTIK AV21 obklad / dlažba

Nepravidelný omletý prírodný kameň vápenec antik obklad aj dlažba, je vhodný na chodníky, príjazdové cesty, kamenné terasy, kameň do altánku, kamenné dlažby do záhrad, vhodný aj na suchý múrik.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, vápenec

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S02432021
Vápenec ANTIK AV21 obklad / dlažba
Produkt:
Obklad / Dlažba
Farba:
Svetlo-žltá
Hrúbka v cm:
2-3
Priemer v cm:
10-30
Hmotnosť MJ v kg:
52
Balenie:
25 m2
MJ:
m2
 
29,50
bez DPH 24,58 €
Kúpiť

Vápenec svojou svetlo-žltou farbou a štruktúrou úžasne vyniká v prímorskom štýle bývania. Kameň so sebou prináša ilúziu bájneho Grécka a prepožičiava tak priestoru dávku mystiky a punc minulosti. Exteriér aj interiér rozžiari svetlým tónom a vnesie do nich teplé, letné lúče. V spojení s farebnými, rozkvitnutými kvetmi ulahodí každému oku.