Travertín ATR22 kamenná kocka

Travertín ATR22 kamenná kocka

Dlažobné kocky z travertínu v pieskovej farbe sa hodia k modernému štýlu bývania a sú výbornou voľbou ako kamenná dlažba na dvor, pod auto, prípadne ako chodník v záhrade. Dlažobné kocky je možné použiť aj ako oddelovač trávnika.

Použitie:

kamenné kocky, záhradné chodníky, dlažobné kocky, chodník z kameňa, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, kameň na chodník, obrubník, chodník do záhrady, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, kameň do záhrady, chodníky, dlažba do záhrady, dlažby do exteriéru, gneis

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
*LEN NA OBJEDNÁVKU
MJ
Cena s DPH / MJ
S18151022
Travertín ATR22 kamenná kocka
Produkt:
Antik
Farba:
Piesková
Hrúbka v cm:
7,5-8
Výška v cm:
10
Dĺžka v cm:
10
Hmotnosť MJ v kg:
190
Balenie:
6 m2
*LEN NA OBJEDNÁVKU:
*LEN NA OBJEDNÁVKU
MJ:
m2
 
110,00
bez DPH 91,67 €
Kúpiť

Kamenná kocka travertín je veľmi obľúbeným prírodným kameňom na výstavbu príjazdových ciest či kamenných chodníkov v záhrade. Piesková farba necháva vyniknúť okolie a dominantnú zeleň záhrady. V kombinácii s farebnými kamennými kockami vytvaruje na chodníku zaujímavú, nápaditú koláž. Na väčších plochách je možnosť pokladať viac druhov kamenných kociek do jedinečných vzorov, čím dostaneme originálne a unikátne architektonické dielo. Príjazdová cesta z kamenných kociek je okrem príjemného vzhľadu aj bezúdržbová a protišmyková.