Travertín ATR22 dekoračné okrúhliaky/okrasné kamenivo

Travertín ATR22 dekoračné okrúhliaky/okrasné kamenivo

Dekoračné okrúhliaky nazývané aj ako okrasné kamenivo sú vhodné do okrasných záhrad a majú široké využitie. Okrasné okrúhliaky sa využívajú najmä pri výstavbe skaliek, tvorbe záhonov, zásype spevnených plôch v záhrade či skrášlenia okolia domu. Okrasný okrúhliak sa dodáva vo viacerých veľkostiach. Čoraz viac sa dekoračný kameň teší väčšej obľube vďaka svojej bezúdržbovosti. Z praktického hľadiska si okrasné kamene nájdu svoje uplatnenie najmä okolo domu ako lepší zvod dažďovej vody. Realizácie z prírodného kameňa tohto druhu sú veľmi jednoduché. Dekoračné okrúhliaky sú balené v 25 kg vreciach, pre väčšie realizácie sú balené v big-bagoch.

Použitie:

dekoračné okrúhliaky, okrasný kameň, dekoračné kamene, dekoračný kameň, kameň do záhrady, dekorácia do záhrady, okrúhliaky okolo domu, chodníky do záhrady, skalky z kameňa, okrasné okrúhliaky, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, travertín

Názov
Farba
Frakcia v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S23553022
Travertín ATR22 dekoračné okrúhliaky/okrasné kamenivo
Farba:
Piesková
Frakcia v cm:
20-40
Balenie:
1000 - 1700 kg
MJ:
t
 
550,00
bez DPH 458,33 €
Kúpiť
skladom

Uvedené ceny platia na predajni Tesárske Mlyňany.

Zaujímavá piesková farba kameňa travertín sa skvelo hodí do každej záhrady. Štýlové dekoračné okrúhliaky travertín využijete v okrasnej skalke v záhrade, ako cestičku okolo domu, no použiť ich môžete aj na spevnenie plôch vo vašej záhrade. Tento okrasný kameň sa dá použiť aj popri dome ako zvod dažďovej vody alebo ho jednoducho naaranžujte do skalky pri elegantné sukulenty. Prírodný kameň travertín sa tiež hodí do luxusne zariadenej domácnosti, ako originálna dekorácia obývačky v krištáľovej váze.