Serpentín SE65 podpílený solitérny kameň

Serpentín SE65 podpílený solitérny kameň

Solitéry sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Solitér, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Solitérne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitéry do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách. Farba je výsledkom prirodzených procesov v kameňolome a preto každý kus nesie v sebe unikátnu farbu, ktorá závisí od vyťaženej žily.

Použitie:

Solitér, monolit, Solitérny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, serpentín

Názov
Farba
Priemer v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25259965
Serpentín SE65 podpílený solitérny kameň
Farba:
Zelená
Priemer v cm:
80-100
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
kg
 
0,81
bez DPH 0,68 €
Kúpiť

Mohutný Solitérny kameň s priemerom 80-100 cm v odtieňoch tmavej zelene jedinečne oživí každý park, záhradu či priestranný interiér. Ostré línie kameňa krásne vyniknú spolu s farebnými trvalkami a vytvoria pokojné a inšpiratívne miesto. Údržba je finančne a fyzicky nenáročná.