Ryolit R35 dekoračný štrk/okrasné kamenivo

Ryolit R35 dekoračný štrk/okrasné kamenivo

Dekoračné štrky nazývané aj ako okrasné kamenivo sú vhodné do okrasných záhrad a majú široké využitie. Okrasný štrk sa využíva najmä pri výstavbe skaliek, tvorbe záhonov, zásype spevnených plôch v záhrade, či skrášlenia okolia domu. Dekoračný štrk sa dodáva vo viacerých veľkostiach. Dekoračný kameň sa čoraz viac teší obľube vďaka svojej bezúdržbovosti. Z praktického hľadiska si nájde okrasný štrk svoje uplatnenie najmä okolo domu, ako lepší zvod dažďovej vody. Realizácie z prírodného kameňa tohto druhu sú veľmi jednoduché. Dekoračný štrk je balený v 25 kg vreciach, pre väčšie realizácie je balený v big-bagoch.

Použitie:

dekoračné štrky, okrasný kameň, dekoračné kamene, dekoračný kameň, kameň do záhrady, dekorácia do záhrady, štrky okolo domu, chodníky do záhrady, skalky z kameňa, okrasné okrúhliaky, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, ryolit

Názov
Farba
Frakcia v mm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
Ryolit R35 dekoračný štrk/okrasné kamenivo
Farba:
Frakcia v mm:
Balenie:
MJ:
Predaj skončil
S20081435
Ryolit R35 dekoračný štrk/okrasné kamenivo
Farba:
Ružová
Frakcia v mm:
8-20
Balenie:
25 kg
MJ:
25kg vrece
 
11,00
bez DPH 9,17 €
Kúpiť

Prírodný kameň ryolit svojou jemnou ružovou farbou originálne doplní a rozjasní každý priestor. Okrasný štrk ryolit využijete v okrasnej záhradnej skalke, popri dome ako zvod dažďovej vody alebo ním môžete vysypať štrkovú cestičku do záhrady. No svoje uplatnenie nájde aj v interiéri, napríklad ako originálny doplnok v presklenej, vysokej váze vo vašej obývačke. Kamenný štrk ryolit sa výborne kombinuje s okrasnými stromčekmi, kvitnúcimi trvalkami, obľúbenými sukulentmi, okrasnými trávami či voňavými bylinkami.