Púštna ruža PR22 solitérny kameň

Púštna ruža PR22 solitérny kameň

Solitéry sú kamene, ktroré urobia vašu skalku, záhradu a okolie domu skutočne jedinečným. Solitér, častokrát nazývaný aj monolit, je druh kameňa s väčším priemerom ako 80 cm. Solitérne kamene sa využívajú aj pri realizáciách z prírodného kameňa ako dominanty okolia firiem, parkov a okrasných záhrad. Svojou farebnosťou dodajú okolitému prostrediu originalitu. Solitéry do záhrady ponúkame v rôznych veľkostiach a farbách. Farba je výsledkom prirodzených procesov v kameňolome a preto každý kus nesie v sebe unikátnu farbu, ktorá závisí od vyťaženej žily.

Použitie:

Solitér, monolit, Solitérny kameň, dekoračný kameň, dekoračné kamene, okrasný kameň, kameň okolo domu, kameň do záhrady, sklakové kamene, dekorácia do záhrady, dekorácia do exteriéru, skalky z kameňa, prírodný kameň, kameň do skaliek, prírodný kameň do záhrady, záhradná skalka, okrasná skalka, skalkový kameň, kameň do okrasnej skalky, veľké kamene, púštna ruža

Názov
Farba
Priemer v cm
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S25209022
Púštna ruža PR22 solitérny kameň
Farba:
Piesková
Priemer v cm:
80-100
Balenie:
300 - 1500 kg
MJ:
kg
 
4,01
bez DPH 3,34 €
Kúpiť

Solitérny kameň štruktúrou pripomína ruže a svojou farebnosťou piesok na púšti, práve preto je veľmi zaujímavý, a samozrejme, každý kus je prírodný originál, to znamená, že sa nikdy nevyťažia dva rovnaké kusy. Púštna ruža je skvost divokej púštnej prírody. Spolu s upraveným trávnikom a menšími stromčekmi vie vytvoriť z každej záhrady očarujúce miesto pre oddych a načerpanie nových síl či inšpirácie. Údržba je fyzicky a finančne nenáročná.