Pieskovec P22 Rustic obklad / dlažba

Pieskovec P22 Rustic obklad / dlažba

Nepravidelný štiepaný prírodný kameň pieskovec je vhodný na vonkajšie dlažby, interiérové dlažby, dlyžbu na terase či chodníky v záhrade. Tento druh kameňa je vhodné po realizácii naimpregnovať impregnačným náterom.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa, dlažba na terasu, dlažba do exteriéru, dlažba na schody, vonkajšia dlažba, mrazuvzdorná dlažba, protišmyková dlažba, dlažba okolo bazéna, dlažba do interiéru, dlažba do obývačky, dlažba do kuchyne, dlažba do kúpeľne, dlažba do spálne, dlažba na chodník, dlažba na príjazdovú cestu, dlažba pod auto, pieskovec

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Priemer v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S02042722
Pieskovec P22 Rustic obklad / dlažba
Produkt:
Dlažba
Farba:
Piesková
Hrúbka v cm:
3-5
Priemer v cm:
15-40
Hmotnosť MJ v kg:
75
Balenie:
15 m2
MJ:
m2
 
20,00
bez DPH 16,67 €
Kúpiť

Piesková farba tohto prírodného kameňa je so svojim decentným odtieňom vhodná na vonkajšie aj vnútorné plochy. Pieskovcové dlažby či záhradné chodníky pôsobia uceleným dojmom. V prevedení pieskovca so žiarivou zeleňou vytvárajú harmonický súlad, ktorý ulahodí nejednému záhradkárovi. Pieskovec je vďaka svojej jemnej farbe vhodné kombinovať s výraznejšími farbami iných prírodných kameňov.