Panel TOUCH COLD ZP83 obkladový panel/luxusné obklady

Panel TOUCH COLD ZP83 obkladový panel/luxusné obklady

Obkladový materiál z prírodného kameňa v chladnejších farbách. Panel je možné použiť v interiéry aj v exteriéry. Takýto obklad je skvelou voľbou na obklad do kuchyne, barového pultu alebo ako obklad na sokel. Pásiky kameňa sú lepené zo zadnej strany a panel je vo výslednom formáte 40 x 10 cm.

Použitie:

obklad na stenu, obklad na stenu do exteriéru, obklad do kuchyne, kamenný obklad, obklad na sokel domu, obklad na krb, fasádny obklad, obklad na dom, obklad na fasádu, obkladový kameň, vonkajší obklad, kamenný obklad okolo okien, dekoračný obklad, obklad do interiéru, obklad do obývačky, obklad do kúpeľne, obklad do spálne, obklad do exteriéru, obklad na terasu, vonkajšie obklady z kameňa

Názov
Produkt
Farba
Hrúbka v cm
Výška v cm
Dĺžka v cm
Hmotnosť MJ v kg
Balenie
MJ
Cena s DPH / MJ
S44024083
Panel TOUCH COLD ZP83 obkladový panel/luxusné obklady
Produkt:
Obklad
Farba:
Šedo-ružová
Hrúbka v cm:
1-1,5
Výška v cm:
10
Dĺžka v cm:
40
Hmotnosť MJ v kg:
21
Balenie:
0,32 m2
MJ:
m2
 
42,00
bez DPH 35,00 €
Kúpiť

Formátovaný kamenný obklad so zaujímavou šedo-ružovou farbou je používaný zväčša v interiéri no vzhľadom na jeho ľahkú údržbu sa môže použiť aj v exteriéri ako sokel či ako fasádny obklad. Ostré hrany pásikov s jemnými žilkami a nahrubo opracovaným povrchom očaria návštevníka svojou nedbalou eleganciou. Celý dojem krásne doplnia farebné sukulenty či jednoduché trvalky.